Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenéket szeretnek a 40...

Milyen zenéket szeretnek a 40 körüli értelmiségi(intelligensebb)emberek?

Figyelt kérdés
Mik amik egyértelműen kizártak náluk. Én 38 éves dietetikus férfi vagyok,sok nő volt a csoporttársam az egyetemen. Amik kizártak voltak akkor: mulatós,hip-hop,heavy metal. Más korosztály is érdekel.
2021. febr. 22. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
2021. febr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Na, a zenei ízlés az pont egy olyan dolog, aminek nem sok köze van se a korhoz se végzettséghez/intelligenciához.

Heavy metál rajongóból van bőven 36-46-56-66.. éves is. Nem egy ma feltalált műfaj. Hip-hop rajongóból talán nehezebb 50-60 évesnél öregebbet találni, de csak mert fiatalabb műfaj. A mulatós pedig soha nem volt népszerű, de ettől még mindig voltak és vannak rajongói nagyjából korfüggetlenül.

2021. febr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a zenei ízlés nem függ sem a kortól, sem az intelligenciától, így ezt a kérdést szerintem nem lehet egyértelműen megválaszolni, sőt még általánosítani sem.
2021. febr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

3


Azért szerintem valamelyest összefügg.Nem valószínű,hogy egy "értelmiségi"ember élvezettel hallgatna mondjuk ilyesmi zenéket:


https://www.youtube.com/watch?v=YAuYaCfIcHY

https://www.youtube.com/watch?v=LSmOMUCS1vU

2021. febr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

#3.Miért ne?

Mióta függ össze az intelligencia a zenei stílussal?

Ezzel kapcsolatban kérek egy hivatalos kutatást, vagy bármi ami alátámasztja...

Attól még senki nem okosabb hogy több időt szán zenére és ezáltal képes elmélyülni egy komplexebb szerzeményben...

Hobbi ez is mint a többi.(mondom ezt úgy hogy nincs ami ehhez fogható de azért nem kell ember fölöttit tulajdonítani)

Kérdező:

Pont ugyan azt mint a többi korosztály, műveltségtől függetlenül.

2021. febr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
38 éves, 2 diplomás nő vagyok, egy ideje a német rock a kedvencem. A mulatóssal ki tudnak kergetni a világból, a langyos popzene sem jön már be, csak jánykoromban. Az biztos, hogy az életkor előrehaladtával változik az ember ízlése.
2021. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mulatós és igénytelen fekazene kizárva.
2021. febr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Knower mostanában. Nagy kár, hogy nem termelnek annyira.
2021. febr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Szimfonikus black metált. :D
2021. febr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!