Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek idén már meg...

Szerintetek idén már meg lesznek tartva a nyári fesztiválok?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy ha ilyen ütemben haladnak az oltások, júliusig el lehetne érni a 60%-ot átoltottságban. Szerintetek be merik vállalni, hogy megtartják a fesztiválokat? Így készülnek egyáltalán? Lehet csak azokat engedik majd, akik megkapták az oltást, vagy átestek a betegségen, esetleg negatív PCR teszt kell majd. Esetleg úgy lesz, hogy a tavalyról elmaradt fesztiválok lesznek idénre "átcsúsztatva", vagy azok teljesen törlődnek, mert aki korábban már 2021-re szerződött le, azok lehet 2022-ben már máshol lennének? Nem tudom a fellépőket mennyivel hamarabb szerződtetik le, de a nagyobb fesztiválokon a híresebb fellépőkkel lehet jóval előrébb szervezkednek. Minél többet gondolkodok ezeken, annál több kérdésem lenne, nem irigylem a szervezőket, óriási kavalkád lehet most itt is.. Ti mit gondoltok, mit hogy fognak csinálni?

Tudom, hogy nem lehet azt sem megjósolni mi lesz két hét múlva, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.



2021. febr. 28. 11:44
A kérdező szavazást indított:
Igen, idén lesznek már megtartva fesztiválok.
Nem, szerintem idén még nem lesznek.
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Megszokott módon biztos hogy nem lesznek. De valami visszafogottabb verzió is kétes, tekintettel, hogy a szervezésük nem pár hetes folyamat, hónapokkal előre kell kezdeniük, a nyári szezonig meg van kerek 3 hónap, és legközelebb március 15-én lehet hogy enyhítéseket jelentenek be, szóval addig nem nagyon fog senki se nekiállni szervezkelődni.
2021. febr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
Ismét egy okos, aki szerint a fesztivál a világ legfontosabb dolga. Kit érdekel, meg lesz-e tartva?
2021. márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2 azt aki el akar menni. Attól meg hogy téged nem érdekel van mást akit igen, pl. engem is
2021. márc. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2


Nyilván azokat akik el szeretnének oda menni, dolgozni (diákmunka, felnőtt munka).


Speciel engem a munka része érdekelt volna.

2021. márc. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesznek. Aztán, 2 elmaradt szezon után, plusz még a jövő év is bizonytalan, a fesztiválok nagy többsége szerintem végleg lehúzza a rolót.
2021. márc. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!