Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire nehéz megtanulni...

Mennyire nehéz megtanulni egyedül ukulelézni?

Figyelt kérdés
nem feltétlen akarom megtanulni ezeket az akkordokat stbstb, csak annyi, hogy egy dalt eljátszani mennyire nehéz? Egyszer volt alkalmam kipróbálni, könnyen ráállt a kezem, úgyhogy nem aggódok.

2021. márc. 17. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Játszani kell és élvezni, az hogy mennyire nehéz és meddig tart ne vetődjen fel. Képesség és szabadidő függő, kitartás kell.

Egyedül minden hangszert nehéz, de nem lehetetlen, sok sikert.

2021. márc. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az akkordokat muszály megtanulni a váltásokat gyakorolni kel aztán jöhet a dal
2021. márc. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha egy dalt el akarsz játszani, ahhoz kelleni fognak az akkordok.
2021. márc. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyáltalán nem nehéz, nekem egy alap gitártudás után 20 perc volt amíg megtanultam az alap akkordokat. bár azt nem tagadom, hogy kell hozzá érzék. legjobb tanulási mód az, hogy a kedvenc dalaidat próbálod megtanulni. akkordok megtanulása elkerülhetetlen, de fent van minden az interneten.
2021. márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!