Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egyedül (újra) megtanulni...

Egyedül (újra) megtanulni furulyálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, általános 3-4.osztályban jártam zene iskolába furulyálni, és most 8 évvel később megtaláltam a régi furulyámat a pincében, és nagyon megjött a kedvem az egészhez. Régen útáltam, azért hagytam abba, de most újra kedvem lett hozzá.

Nem voltam annak idején sem valami csodagyerek, kb semmire sem emlékszem, azt is alig tudom már, hogy hogyan kell fogni.

Nem szeretnék újra zene iskolába járni, sem tanárhoz fordulni, annyi időm nincsen.

Hobbi szinten egy pár dalt szeretnék csak megtanulni.

Valakinek lenne esetleg valami ötlete/ tudna segíteni, hogy interneten esetleg van-e valami oldal, amivel meglehetne tanulni (újra)?

Vagy valami könyvet ajánlani esetleg?


Köszönöm előre is a segítséget!


(Bocsánat a kategória miatt, csak ezt olvassák a legtöbben)



2019. júl. 20. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyrészt lehet kapni furulyaiskolákat, amelyekből - többé-kevésbé - önállóan is lehet tanulni. Másrészt a neten biztos találsz rengeteg olyan videót, ahol furulyázni tanítanak, igaz, ezek legnagyobb része nem magyar nyelvű.
2019. júl. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Youtubon vannakq nagqyonjó tutorial videók, csak írd be a youtube keresőjébe hogy "recorder tutorial". Abból meg tudsz tanulni egy-két dalt, vannak nagyon könnyűek is. Sok sikert a furulyáZáshoz ;)
2019. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!