Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gwen Stefanit hallgatni menő...

Gwen Stefanit hallgatni menő dolog még manapság?

Figyelt kérdés
Vagy már nem igazán? (Elvileg van új dala.)

2021. márc. 25. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Kit érdekel, hogy mit menő hallgatni?

Ne az legyen a mérvadó számodra, hogy a divatmajmok aktuálisan mit favorizálnak.

Ha téged az ő zenéje hat meg, ne érdekeljen más.

16 évesen, amíg az összes osztálytársam Selena Gomez, Justin Bieber meg Ariana Grande lázban égett, engem sokkal jobban megmozgatott Kylie Minogue munkássága, vagy akár az ABBA.

2021. márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
18 éves vagyok. Fogalmam sincs, ki az a Gwen Stefani.
2021. márc. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#1-esnél a pont, én is ezt akartam mondani! Ne az érdekeljen, hogy mások mit szólnak hozzá, ne azt hallgasd ami feltétlenül menő, hanem csakis ami Neked tetszik! Én korszaktól függetlenül bármilyen jó zenét meghallgatok, és ízlés dolga, de szerintem az utóbbi 8 évben már közel sincs annyi ténylegesen jó zene, mint előtte, csak elszórtan néhány sikerszám! Amondo vagyok, hogy 1957-2013 volt a zeneipar aranykora, azóta csak próbálkozások vannak, kisebb-nagyobb sikerrel, persze akkoris ízlés dolga, akinek a mai monotonabb popzenék bejönnek... maximálisan meg tudlak érteni!

Amúgy én csak a No Doubt énekesnőjeként a "Don't Speak"-et ismerem tőle, az nagyon jó, más számaiban nem vagyok jártas!

2021. márc. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem régen a kedvencem volt, aztán, hogy őszinte legyek picit elfeledkeztem róla, mert más zenei stílusok is felkeltették az érdeklődésemet, de az utóbbi időben újra vissza tértem a számaihoz és még mindig ugyan úgy tetszenek mint amikor először hallottam őket. Az új dalnak meg nagyon örülök, tetszik a nosztalgikus klip.
2021. márc. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit sem menő hallgatni.
2021. márc. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!