Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akadnak itt olyan nők, akik a...

Akadnak itt olyan nők, akik a kétezres években nagy Tokio Hotel fanok voltak, és felvették magukra az emo stílust is?

Figyelt kérdés

Olyan 2005-2010 között. Tudtommal ez volt a TH és az emo stílus nagy fénykora.

Hogyan gondoltok vissza az akkori énetekre? Cikinek érzitek vagy aranyosnak? Jellemző még rátok az emo, vagy azóta kinőttétek? Hallgattok még Tokio Hotelt?



2021. ápr. 3. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fun fact: a Tokio Hotel elméletileg nem emo. 😂
2021. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó, hát ez az emo stílus akkoriban olyan volt, hogy minden második fiatal rockbanda tagjai emósnak néztek ki, de közben mindnyájan bőszen tagadták, hogy emó zenét játszottak volna.
2021. ápr. 3. 23:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok.
2021. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Én nem vettem magamra a stílust, de egy időben sokat hallgattam a zenéjüket, titokban. Elkapott a hangulat. :D
2021. ápr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudtam róluk, hogy emo.
2021. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Egyébként mi az az emo?
2021. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírtam soha a Tokio Hotelt, de emo voltam.

Nem tartom cikinek az akkori énem, nagyon jól néztem ki.

2021. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem voltam emo soha, de a Tokio Hotelt imádtam és a mai napig imádom. Bár Bill személyisége olyan hamis lett nekem, ezelőtt őszintébbnek tűnt. És ez zeneileg is hallható.
2021. jún. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!