Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Más is van, aki csalódott a...

Más is van, aki csalódott a Tokió Hotel koncert miatt?

Figyelt kérdés
Azt kaptátok amit vártatok? Mert nekem nagyon sablonosnak tűnt a show és sajna kevés őszinteség volt benne. A közönség is kissé punnyadt volt.
2019. jún. 3. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát te nem tudom milyen koncerten voltál akkor, mert én ott voltam, és messze a legjobb koncert volt már nagyon régóta. Egy csomó koncertjükön voltam már, és a pesti közönség messze felülmúlta a többit, és Billék nagyon boldogok voltak, végig fülig ért a szájuk. Te milyen őszinteségre vágytál? Gyónják meg a színpadon a bűneiket, vagy sírjanak? Ez egy show, ahol minden másodperc meg van rendezve. És 100%-ig professzionális volt.
2019. jún. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Halál komolyan, szerintem te vagy az egyedüli aki csalódott. :D Én más sem hallottam a közönségből, csak azt hogy "úristen de jó"...
2019. jún. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csalódtam... Kellemesen!!

Én régen voltam nagy rajongó, viszont 2007ben nem volt lehetőségem eljutni a koncertre.

Nekem ez főleg egy gyermekkori valóra nem vált álom teljesítése volt. De lássuk be a mai tokio hotel teljesen más.

Viszont kellemes csalódás volt hogy bár nem szeretem az új dalokat, jó volt élőben!

Kevesen voltunk, ahhoz képest baromi hangos és lelkes közönség volt.

2019. jún. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ott voltam a koncerten, és hihetetlenül jó volt :D bár én nagy rajongó vagyok tehát én annak is örültem volna, ha csak kiállnak oda és integetnek xD


Szerintem nem kell hasonlítani más koncertekhez, ami spontánabb. Itt tényleg az első másodperctől az utolsóig meg volt szervezve, nem csak dallista volt aztán hajrá, de pont ezért volt professzionálisabb és nem volt unalmas.

A közönségre se mondanám azt, hogy punnyadt volt, még Bill is mondta hogy "wow you guys are loud tonight".


Szerintem jó volt (bár én se szívlelem az új zenéket, de élőben azért jó volt) tuti megyek még ha jönnek, sőt VIP-t is veszek majd.

2019. júl. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!