Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mitől utálják ennyien a mai...

Mitől utálják ennyien a mai zenéket?

Figyelt kérdés
Pontosabban a mai popzenéket.

2021. ápr. 30. 08:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%
mert mind ugyanolyan az összes, silány minőségű sablonos, semmitmondó dalszövegek
2021. ápr. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem is sablonosak, szinte semmi nem fog meg bennük.

Én sem szeretem a sok autotune-t, és az 5 perc alatt összerakható gépzenét sem, lehetnének kicsit kreatívabbak.


"négergettós hanghatások" - ezen azért felnevettem 😂

2021. ápr. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%

Azért egy dolgot hozzá kell tegyek. vannak ma is marhajó zenék csinálva. de ha az ember csak a rádiót hallgatja, vagy a tévét, akkor kizárólag az egybites primitív fost öntik az arcába, minden nap, óránként ugyanazt lejátszva.


Ha jó zenére vágysz ami mai, akkor azt meg kell keressed.

2021. ápr. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
88%
13as, akkor tudnál nekem példát küldeni a mai igényes popra?
2021. ápr. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
97%

#14 maga a kifejezés kicsit oximoron jelen esetben, mert stílusilag mondjuk beleférne a popba, de mivel kevesen ismerik így nem éppen POPuláris.

De igen, tudnék.

Keresek is mindjárt 1-2 olyat ami szerintem lefedi ezt számomra.

2021. ápr. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
95%

#14


Nem nekem írtad, de azért felhozom példaként a 2010-es évek legvalószínűtlenebb zenei karrierjét, ami Carly Rae Jepsen nevéhez fűződik. Az elképesztően agyonjátszott és elég idegesítő Call Me Maybe után a nagyközönség elől eltűnt, viszont a 2015-ös, indie dalszerzőkkel közösen megírt E·MO·TION c. albuma viszont elismerést váltott ki a komoly, elismert kritikusokból is, és a hipszterek és fanatikus music nerdek kedvencévé avanzsálta őt, akik mai napig azon szoktak értetlenkedni, hogy az album miért nem ért el olyan szintű mainstream sikert amit megérdemelt volna.


Persze nem biztos, hogy ez számodra belefér-e az igényes popba, de íme az album legfontosabb és legjobb száma:


https://www.youtube.com/watch?v=OE2qEpkWWoQ

2021. ápr. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
95%

ezek jutottak elsőre eszembe.


https://www.youtube.com/watch?v=nZWbY1fhjg0


https://www.youtube.com/watch?v=9pItCF_JjJw


De még ez is simán veri azt a felhozatalt amit pl munkahelyen a háttérben kénytelen voltam végig hallani a rádió1-en pár óra alatt. pedig egy primkó vacak ez is... https://www.youtube.com/watch?v=Nm4wMLMIbDU

2021. ápr. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
93%

#14 Annak ellenére, hogy milyen negatív véleménnyel vannak/voltak az énekesről az emberek, Grace Vanderwaal-tól a Stray-t pl. még mindig az egyik legigényesebb popzenének tartom, pedig egyébként lassabb, egyhangúbb, de nem gondolom, hogy ez feltétlenül negatívum, nem a gyorsaságtól lesz egy zene igényes. Az plusz pont, hogy egyedül írta 14 évesen, a dal mondanivalója inkább magának szól, nem a hallgatóknak, így lehet nem fog átjönni.


Igényes popzene még pl. Aurora-tól a Seed is, nem egy gyors szám ez sem, de komolyabb témát dolgoz fel.


(Remélem nem küldtem el 2-szer)

2021. ápr. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
97%
ezek valóban nem annnnnnnyira rosszak, bár ez az egész nem az én stílusom :)) 14es vagyok
2021. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy Sianak is igényesek a számai és jó a hangja
2021. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!