Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A rap/hiphop mitől ennyire...

A rap/hiphop mitől ennyire népszerűtlen sok ember körében?

Figyelt kérdés

Szinte mindenkitől azt hallom, hogy a rap egy utolsó, undorító Műfaj.

Miért vált ki sok emberben ilyen ellenszenvet a rap?



2021. máj. 1. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én pont a totális ellentétjét látom.

De az ellenszenvet meg tudom érteni, bár én kb. csak rappet hallgatok ezer éve, de ami az elmúlt kb 8 évben felkapott főleg itthon, az tényleg gáz.

2021. máj. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Csak rappet hallgatok,de amúgy mindent,de többségben rappet.
2021. máj. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%

A műfajjal nincs gond, sosem a műfaj a gond :)

A gond a zenei igénytelenség és a tartalom, ami általában IQ-huszárok nulla esztétikai értékkel bíró, ugyanazokból a sablonokból álló fröcsögése.


De ugyanez igaz a popra is, szóval nem a műfaj a gond, csak meg kell találni a megfelelő előadókat. A rap annyival "rosszabb" a konformista popnál, hogy szabadszájú és alantas témákról is szól.

2021. máj. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a rappel van gond, hanem összességében inkább a műfaj megvalósításával. A rap/hip-hop zenék nagyrésze nagyon hasonló, főleg manapság, amolyan semmilyen, monoton, ráadásul most, hogy inkább az ilyen agyon autotune-olt rapperek a népszerűek, ez is nagyon leírja a műfajt az emberek szemében.
2021. máj. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak megkell találni a jó előadókat,nem csak a trash szivárványfejűt. https://www.youtube.com/watch?v=g59R3fMnUuc
2021. máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyertelmu miert utaljak sokan a rapet, de aki annyit mond hogy a rap szar, az sokat elmond az illetorol. A problema ott kezdodik hogy az emberek arcaba nyomjak az itthoni magyar "rap"-et, es a mainstream mumble rapet aminek mondanivaloja annyi h az aktualis rapper eppen hany riba.cot kurt meg. Emiatt utaljak sokan a rapet, amit meg is ertek viszont ha valaki kicsit melyebbre assa magat a temaban, megfogja erteni miert is szeretik olyan sokan ezt a mufajt.
2021. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dj vagyok elsősorban Editelem a zenéket! Chopped and Screwed, Slowed stílusban ! Szóval nekem mégnehezebb a dolgom 😂 nézzetek rá a csatornámra !

[link]

2022. jan. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!