Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 10 kedvenc party zenétek, ami...

10 kedvenc party zenétek, ami nélkül elképzelhetetlen egy házibuli?

Figyelt kérdés

Pénteken tartunk egy érettségi utáni bulit, és én leszek az önjelölt zajkeltő... és bővíteném a repertoáromat zenéket illetően. Bármi jöhet, lehet retro dance, 2000s évek, vagy mai szám is.

Köszii

<3

peace



2021. máj. 9. 08:00
 1/10 anonim ***** válasza:
2021. máj. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1.XDD :(

Azért remélem még normális válaszok is jönnek^^...

2021. máj. 9. 08:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Stay With Me - Miki Matsubara
2021. máj. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Retro-ból:

Emergency house- Dübörög a ház

Szomorú szamuráj

Be my lover

Boom boom boom

Modern talking Brother Louie

Pump up the jam

Better of alone

L'amour tojuours


Modernebb:The prince karma later b*tches

Rihanna pon de replay

Pitbull Give me everything to night

David Guetta Memories

Will i am- Scream and shout

Dynamite

2021. máj. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5.Ezek tök jók, köszi^^
2021. máj. 9. 10:03
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Mulatóst nyomass.
2021. máj. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Psy:Gangnam style

Nem táncolsz jobban mint én

LMFAO

Lambada

Kozmix

Scooter

Kelemen kabátban:Nyári gyerekek

2021. máj. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tipp: a résztvevőktől kérj zenét, kb. 20-30 db-ot. Ebből csinálj egy lejátszási listát spotify-on vagy youtube-on. Ódd meg, hogy ne legyen reklám (fizess elő valahol).


Oszt elmondod, hogy laptophoz senki nem nyúlkál mert keze el lesz törve. Aki küldött zenéket, az majd hallja őket, aki nem, az meg ne hápogjon, hogy nincs a listán a "csepereg az eső"...


Több házibulit is így szerveztem, miután mindig ült valaki a laptopomnál, a buli előrehaladtával muszáj volt ott nekem ott ülnöm, mert részegek sörrel, jägerrel a kezükben hadonásztak felette. Meguntam. Aki utána ment volna zenét "rakni" elzavartam onnan. Mindig vita volt belőle, hogy valaki kivárta a sorát, betett egy zenét, majd jött más, meg se várta, hogy végigmenjen és elindított olyat, ami már ötször volt...

2021. máj. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9.Igen, Spotify premiumom az van. Nem most kezdtem a spoty-dj.zést^^. Én is azon gondolkoztam, hogyan oldjam meg a zene lejátszás dolgot, mert vagy ott hagyom a telefonomat...de az egész napra/ éjjelre nem lenne túl kényelmes, vagy ahogy írtad laptopot vinni, csak akkor meg birizgálnák, és akkor is ott kéne ülnöm...ehh. Mert ugyebár nem bluetooth-os a hangszóróm...


Majd kérek akkor zenéket tőlük...de akkor is az enyémek a legjobbak XDD


Tetszett a kommented, köszi <3

2021. máj. 9. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!