Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Dramione elképzelh...

Szerintetek Dramione elképzelhetetlen?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy J.K. Rowling azt nyilatkozta, hogy Draco azért volt bunkó Hermionéval, mert tetszett neki, és nem (főleg) azért, mert sárvérű volt. És hogy majdnem össze is hozta őket, de akkor túl sok szál elvarratlan maradt volna (gondolok itt Ronra). A Dramione a Draco és Hermione névből áll össze, tehát egy AU párról van szó. Ha még mindig nem érted, hogy miről beszélek, nézd meg azt a videót: [link]
2011. dec. 18. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elképzelhetetlen. Szerintem Rowling nem dobálózna így a karaktereivel, hogy kit kivel hozzon össze. Draco és Harry a könyvsorozat kezdetétől utálták egymást, és egymás barátait. Draco a szülei támasztotta elvárásnak is megfelelt, megvetette a sárvérűeket. Szerintem semmi közük nem volt ilyen értelemben egymáshoz. Ez is csak a rajongók kitalációjának tudható be, mint a számomra rendkívül meglepő Hermione-Piton párosítás is.
2011. dec. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Draco elég OOC lenne, ha összejöne Hermionéval, de elég gyakori a páros a fanfic írók körében.
2011. dec. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Nagyon aranyosak együtt.És tényleg tetszett dracónak?Wowww..

2014. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem sem<3

sok Dramionét olvastam (főként Merengőn,de angolul is) és annyira imádtam ezt a párost :D

2014. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha láttad már a Harry Pottert tudhatod hogy ezt a videót teljes mértékben összevágták.

Hermione és Draco nem egymás miatt szomorúak stb:.

De ugyan a Filmben utálják egymást de a való életben párkapcsolatban vannak.

2015. dec. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon is elképzelhető,hiszen rengeteg könyvben népszerű a Rosszfiú+Jókislány párosítás.

Például szerintetek véletlen hogy Hermione a hetedik részben egyáltalán nem akarja elhinni hogy Draco halálfaló lett? Ron támogatja Harryt ebben,de Hermione nem. Lehet hogy én komplikálom túl...:D

Meg lehet azért van mert Emma Watsonnak a való életben tetszett Tom Felton,de nem tudom.

És szerintem is azért bunkóskodott Hermionéval mert teszett neki. Én nagy Draco Fan vagyok,és hiszem hogy Lucius miatt lett ilyen elviselhetetlen.

Ráadásul a Dramione még az egyik legelképzelhetőbb a többi ship közül.

Van már Drarry,Drapple,Druna,Dron... csak hogy egy párat említsek :D

(a Drapple egy alma és Draco)

2016. dec. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!