Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Reggaetonosok! Ki a kedvenc...

Reggaetonosok! Ki a kedvenc előadod?

Figyelt kérdés

Èrdekelne, mennyien vagytok, ès ki a kedvenc, irhattok többet is, kezdem èn:


1. Nicky Jam

2. Chencho corleone

3. J balvin


Rohadt nehèz választani, kapásból tízet tudnèk írni minimum a favoritok közül! :D



2021. máj. 9. 14:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ha most ezt nem írod ezen nem is gondolkodom el, pedig visszagondolva tényleg fura, itt ott egyok másik logóban stb.. bár én ezzel ennyire ilyen téren nekem nincs időm foglalkozni, bár érdekesség gyanánt valóban érdekes, ha így van..hát így van, nem változtat a semmin :D
2022. dec. 1. 21:25
 12/17 anonim válasza:
Sajnos nem egy előadó van így, de tény és való hogy ettől függetlenül tehetséges. Amugy allitolag budapesten is lesz koncertje
2022. dec. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Zaramayt senki sem ismeri?:D
2022. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Senki
2022. dec. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
:/
2022. dec. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Máté3 válasza:

Megint a 6-os vagyok :D

Ezzel hogy milyen műfaj nem jön be - Nagyon hasonlóan gondolkodunk mert nekem is a Trap ez számomra az "ellenműfaj" és (véleményem szerint) nem értem Bad Bunny-t miért kapkodják fel slágerekben, a latin műfaj dallamokon alapszik...


Egyébként hobbiból egy videóvágó programommal csináltam egy 2 részes Reggaeton című filmet saját storyval (filmjeleneteket állítottam össze ahol a szereplők fejére maszkíroztam a zenészek arcát)+ egy kiegészítő sorozatot hozzá, amiben Reggaetonon túli más kedvenc műfajaim előadói is "szerepelnek"... Szóval gondoltam youtube-ra felrakni csak szerzői jogok miatt biztos egyből lerántanák onnan és esetleg tudnátok segíteni hova lenne érdemes feltennem ahol bármelyik rajongó elérheti őket?

2022. dec. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
16: a bud bunnyst én se értem de ő latin trap-er nyomat inkább mint reggaetont… esetleg indavideo vagy videa hát ha nem, pedig kiváncsi lennék rá meg nézném szivesen :)
2022. dec. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!