Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tudnám marketingelni a...

Hogy tudnám marketingelni a zeném?

Figyelt kérdés

Egy albumra elég demót halmoztam fel az évek alatt, és elkezdtem agyalni azon, hogy jó lenne kezdeni velük valamit. Csak a zenei alapok vannak készen, énekesre és dalszövegíróra is szükségem lesz még a dalok befejezéséhez. A zenék általánosságban hard rock/metál alapra épülnek, a különböző szintetizátorokkal pedig misztikus és kísérteties hangzást hoztam létre. Mindegyik dal egy hangulatot festene le, melyek művészies, depresszív szövegekkel lennének ellátva. Az tuti, hogy egy szűkebb réteget céloznék meg.

Hogyan tudnám marketingelni ezen dalaimat, ha már kiadtam valamilyen online kiadóval?

Bármilyen tanácsot szivesen fogadok.:)

19/F



2021. máj. 11. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

🤘🏻🤘🏻🤘🏻 Juhii

Reklámok fizetése, videós reklámok stb. Social media profilok, esetleg megosztók között vmi ajándék sorsolás. Csináltatni, szerződni vmi ruha minta nyomtatós céggel.(nem tudom minek hívják pontosan)

2021. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy ki volt az a szerencsétlen, aki lepontozott, de köszi a választ!🤘

Azt nem tudod véletlenül, hogy mennyibe kerül egy ilyen reklámkampány, vagy egy szerzödés?

2021. máj. 11. 22:52
 3/3 Marketinges Erika válasza:
100%
A Google Ads rendszerében YouTube hirdetéseket is fel lehet adni. Akár 4-10 Ft / megtekintés áron. Van jó súgója a YouTubenak, de vannak erre szakosodott marketing ügynökségek is (ha nagyobb kereted van rá).
2021. jún. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!