Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ABBAt vagy O-zonet...

Szerintetek ABBAt vagy O-zonet hallgassak inkább?

Figyelt kérdés
AZ egyik az személyes kedvencem, a másikat a BFFem nagyon ajánlja mert állítólag az is nagyon jó, bár őszintén nem nagyon ismerem.

2021. máj. 16. 10:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%

Álljatok már le azzal, hogy aki zenei témában ki rak szavazós kérdést az “ugyanaz a troll”!!


Agyrém!


Én is raktam ki 2 hét eltéréssel 2 hasonló kérdést, teljesen más előadókkal és 1-2 válaszolótól megkaptam, hogy “ugyanaz a troll” vagyok!


Holott még ha tényleg egy ember is írná ki ezeket a kérdéseket, az sem lenne trollkodás és nem sértené a szabályzatot, mert NEM UGYANAZ A KÉRDÉS!

Mások az előadók, stb.


Én megkérdeztem egyszer, hogy az itteni felhasználóknak a 3 XY előadó közül melyik énekhangja tetszik a legjobban, majd 2 hét múlva majdnem ugyanezt, ott 3 TELJESEN MÁSIK ELŐADÓT hasonlítottam össze, ezúttal úgy, hogy mindhárom ugyanazt a dalt énekelte…

Megkaptam, hogy én vagyok A troll és belinkelt egy csomó olyan kérdést amit nem is én írtam!

De egyébként annyira nem is hasonlítottak.


Viszont azok akik mindenhova odaírják ezeket a “leleplező kommenteket”, hogy ugyanaz a troll írogat ki, azok a pipából ítélve ténylegesen ugyanazok a válaszolók!


Itt az egyes és a hatos válaszolók!


Szóval 4. és 6. nagyon sürgősen álljatok le a trollkodással, mivel ez tényleg az!

Nem a kérdésre válaszoltok, csak offoltok!

2021. jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hallgatod mindkettőt? Amúgy nehéz összehasonlítani, hogy melyik a jobb, mert szinte mindenben különböznek: nyelv, stílus, műfaj, korszak. Ha a sikereiket nézzük, az ABBA az összes száma közül legalább 17 nagy slágerrel büszkélkedhet, míg az O-Zone mindössze csak kettővel!
2021. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
33%
Ki is emelte. :D
2021. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
33%
Ez is a profilod? Egyetlen troll van az van az egész mögött. Ma este már töröltek egy rakat kommentjét.
2021. jún. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
66%
Több profilja is van, az egyik három karikás, ez tuti. Néha azzal is spammelget a zenés kérdések alatt. Nem tudom mi alapján választja ki, hogy ép melyik profiljával spammel.
2021. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
15%
Nos nagyon egyszerű: Mert fel kell szintezni a profilokat, hogy spammelni lehessen kérdéseket.
2021. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
66%
Ő válaszokat spammel, ahhoz meg nem kell annyira felszintezni szerintem.
2021. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
15%
De a profil ranghoz a válasz is jó, a lényeg, hogy kapja a pontokat, ha magasabb szintü a profil gyakrabban tud kérdést is írni.
2021. jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
73%

Te vagy az aki spammel… Te vagy az egyik akire a 11.-es válaszom vonatkozott.

Itt is magaddal beszélgetsz és próbálod úgy beállítani, mintha nem ugyanaz lennél.

Azóta is láttam több kérdésnél is az ámokfutásodat…

Folyamatosan csak azzal jössz, hogy “ezt a kérdést is ugyanaz a troll írta” és nem érted, hogy miért nem törlik ezeket a kérdéseket a moderátorok, a bejelentésedre…

Azért mert nem szabálysértők.

És nem. Nem mindegyiket ugyanaz az ember írja ki.


Neked komoly mentális betegséged van…


Viszont elrontod az egész Gyakorit azzal, hogy folyton mindenhol csak offolsz, vádaskodsz, nem a kérdésre válaszolsz.


Tartsd magadban!

2021. jún. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
17%
Ne erölködj, a másik kérdésnél már azt is meg sikerült magyaráznod totál véletlen, hogy IP különbség hogy lehet, VPN miatt.
2021. jún. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!