Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valljam be a nővérem barátnőjé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valljam be a nővérem barátnőjének hogy érzek valamit vagy hallgassak inkább?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, sportolok, edzek, nem tanulok rosszul, szerintem a koromnál kicsit érettebb is vagyok, szóval szerintem nem vagyok veszett ügy. Ezt így előre tisztáznám.


Van egy lány a nővérem barátnői között, akit nagyon kedvelek. Nem a legjobb barátnője, de azért jóban vannak, néha ő is át szokott hozzánk jönni. Iszonyú jól néz ki, értelmes, kedves, tök laza a többiekhez képest meg tök jól el szoktunk hülyéskedni, ha találkozunk. Néha úgy érzem, hogy egyenesen flörtöl velem meg tök jó a kémia.


A gond azzal van, hogy 6-7 évvel idősebb nálam... de nekem nagyon bejön. Szerintem én is neki, amikor összeakad a pillantásunk. De mi van, ha csak beleképzelem a dolgot. Beégetném magamat, a tesómat, meg minden. De úgy érzem, hogy muszáj valahogy a tudtára adnom, elmondani neki mit érzek, hátha mégis van esélyem.

Így is egyre gázabbul viselkedek, ha találkozunk, minél inkább magamban tartom, mint valami retardált, mert minél inkább próbálok nem feltűnően viselkedni valszeg annál inkább látszik.


2019. máj. 17. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem novereddel beszeld meg, o talan tud tanacsot adni
2019. máj. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Nővéreddel dumálj.
2019. máj. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!