Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elmenjek egy buliba a barátnőm...

Elmenjek egy buliba a barátnőm kedvéért?

Figyelt kérdés
Július 12-én lesz a barátnőm születésnapja és hívott, hogy menjek el vele bulizni kettesben. Azonban én utálom a buli helyeket, ütközik az elveimmel, sőt kifejezetten rosszul érzem magam, mert nem látom értelmét az üvöltő zenének, okádó fiataloknak és a lökdösődésnek. Szívesebben ülnék be egy kocsmába dumálgatni, vagy hasonló. Azonban mégiscsak az ő szülinapja lesz. Szerintetek beadjam a derekam és megpróbáljam jól érezni magam, mikor ő is tudja, hogy utálom az ilyen helyeket?

2021. jún. 3. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék. Ha igaz barát, elfofad olyannak amilyen vagy. Ha meg nem, az csak jobb, ha kiderül.
2021. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg a barátod, nyilván megérti, ha nem szeretnél menni. DE. Szerintem ennyi áldozatot hozhatsz érte, elvégre az ő szülinapja lesz, amin szívesen lát téged is, tehát neked kéne hozzá igazodni. Szerintem menj el, ha nagyon nem érzed jól magad, hamarabb eljössz.
2021. jún. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ezt a “szórakozóhely nem, az kizárt, ott okádnak, verekednek, kocsma igen, jöhet” hozzáállást sosem értettem. Ok, a hangos zenét aláírom (bár vannak ivók is, ahol elég erőteljesen szól), de hányás, ordibálás, drámázás, lökdösődés, kötekedés, netán bunyó ugyanúgy van kocsmákban, bárokban is, és nemcsak a legolcsóbb késdobáló helyeken, sőt. Az ilyesmi kifejezetten jellemző a bulinegyedbeli jobb helyekre járó fiatakokra is, akiknél az a menő, ha hullarészeg valaki.

Ha ezeket nem bírod, ne menj el vele bulizni, mert nem fogod magad jól érezni. Ezt meg kell mondanod őszintén. Önzőség lenne a barátnőd részéről olyan programra elhívni, amit kifejezetten nem szeretsz. Esetleg köztes megoldásként ha van rá lehetőség, bulizzatok, iszogassatok otthon ketten vagy hívjatok hasonló szórakozási igényű vendégeket.

2021. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!