Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Till Lindema...

Mi a véleményetek Till Lindemann új klipjéről?

Figyelt kérdés
Az Ich hasse Kinder c. Számról

2021. jún. 7. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Örülök, hogy végre nem egy Zoki-klip, azokat kezdtem már unni. Félreértés ne essék, tud Zoran nagyon jókat is csinálni, de Till-lel nagyon rossz hatással voltak egymásra és kezdett már kicsit egy kaptafára menni az egész.

Van egy erős hangulata a klipnek, ami jó. Nem tudom, Tillnek honnan jön ez az orosz-mánia mostanában, de nagyon fürdik benne. Talán nosztalgia? Egy NDK-ban felnőtt ember gyermekkorához hozzátartoznak ezek a kellékek, amiket a klipben is látunk. Vagy csak provokáció? Talán is-is.

Bizonyos szempontból nagyon "tilles": egyszerre vicces, groteszk és sötét, felkavaró. Gyermekkori elfojtott sérelmek, bosszú, gyilkolászás ilyesmi. Nem idegen tőle a téma. :D

Annak még nem néztem utána, hogy konkrét eseten alapul-e. Mivel pontos dátumot neveznek meg az elején, ezért lehet. Nem lepne meg.

2021. jún. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem a klip a Tilltől megszokottnál is erősebbre sikerült (összevetve mondjuk a Deutschland-dal), aprólékosan odafigyelve minden apró részletre (pl. hogy Till női szoknyában van), szinte giccsesen törekszik a kidolgozottságra, amitől az egész filmszerű lesz - a jeleneteket akár egy filmből is összevághatták volna.

A zene nem annyira fogott meg, szerintem kevésbé karakteres, de azért odab@szó

2021. jún. 7. 11:58
 3/4 A kérdező kommentje:

Számomra a "Lyubimiy Gorod" nagyobb meglepetés volt (nem is akartam elhinni, hogy ez létrejött), németes akcentussal igazán egyedi feldolgozás lett :)

Szerintem az inkább az orosz dal népszerűsítése miatt volt, míg a Ich hasse kinderben szerintem elbújhat személyes motiválsag is

2021. jún. 7. 12:00
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
maga a klipp jó, ahogyan szeretjük Till bácsit. tudni kell róla h szereti oroszországot igy nem véletlen a párhuzam
2021. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!