Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek jól haladok,...

Szerintetek jól haladok, gitározást illetően?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=SuQ2RHn4NF8&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=OA9pgYxBtqc&feature=fvw


Két és fél, éve gitározok. Ilyen nehézségű számokat szoktam játszani. Covereket linkeltem, hogy látszódjon miről van szó. Szerintetek jó tempóban haladok, vagy gyakoroljak többet? Naponta fél órát szoktam általában, de megesik hogy többet.


2010. aug. 25. 18:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és csak akusztikuson játszok, elfogadható elektromosta nem telik.
2010. aug. 25. 18:52
 2/8 anonim ***** válasza:
Minek linkelted be ezeket, ha nem Te játszol rajtuk?
2010. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

nem az a lényeg mit tudsz eljátszani hanem hogy hogyan... nem a mennyiség hanem a minőség a lényeg ugyh magadról küldj videót és megmondom az ujjmozgásod alapján h szar vagy e vagy jól nyomod...

( a gitárosok 90%-a szar mert csak annyit tudnak hogy tehetségtelenül pötyögik a kis tabulátorokat azt a minőség meg 0 és örülnek hogy ők már mennyi zenét tudnak :D a gitárosok szánalmasak nagyon kevesen vannak

akik tudnak is...

2010. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. Ahhoz, hogy meg tudjuk mondani, hogy hogy haladsz, hallani és látni kéne téged gitározni, anélkül esélytelen.

2. Ha azokat a számokat tényleg olyan minőségben le tudod játszani, ahogy azt kell, és a fekvésváltásoknál sem recseg a gitár, és folyamatos, nem kecskeszar a deszkán pötyögés megy, és még a a dallamívekből is mutatsz valamit, akkor leveszem a kalapon a netes gitártanulás előtt, és tényleg akkor jól haladsz.

saját megjegyzés: Én is gitározom pár éve, én tanárnál, és azért szerintem ha tényleg komolyan akarod, akkor keress egy tanárt vagy egy zeneiskolát, mert tényleg megéri, mert a dolgok 95 százalékát, azaz a lényeget nem lehet megtanulni a tabokból és a netes oktató videóknak nagyon nagy százaléka elég trágya. De tisztelem a lelkesedésed, és a kitartásod, hajrá hajrá! Ja és tényleg a minőség számít, nem a mennyiség, ahogy már leírták, akkor bőven elég a napi fél óra, ha azt pontosan és odafigyelve tolod. További jó gyakorlást!

2010. aug. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Videót nem kaptok, mert lusta vagyok, és kamerát meg mikrofont nem akarok csak ezért a videóért venni.

19:25

Nem magamtól tanulom :) Tanárhoz járok heti egyszer egy órára, azon kívül napi fél órát szoktam. És nem mondtam hogy olyan nagyon sok számot játszanék, azt mondtam hogy kb ilyen szintűeket.


Amúgy nem tudom mit értettetek félre, de felém akkor szokták mondani hogy eltudok játszani egy számot, amikor úgy megy mint ahogy a 19:25-ös a 2. pontban leírta :)

2010. aug. 25. 20:45
 6/8 anonim ***** válasza:
én is klasszikus gitározok, jobban haladsz mint a zenesulisok 75%-a, mert legalább gyakorolsz, de annyira nem kirívó két és fél év után. Egyébként, ha tényleg így eljátszod, vagy legalább hasonlóan, akkor ügyes vagy:)
2010. aug. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha el tudod játszani kb ilyen szinten mint a videón a fószer akkor igen, szerintem jól haladsz, amugy meg pirospont a zenei ízlésedre :D
2010. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, és a pirospontot :D
2010. aug. 29. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!