Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki miért hagyta abba a gitároz...

Ki miért hagyta abba a gitározást?

Figyelt kérdés
Vagy inkább miért ne hagyjam abba a gitározást ?
2010. okt. 10. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
sokan köztük én is megszeretnék tanulni de nincs aki tanitson és egyedül szerintem nehéz! meg nekem fájnak az ujaim és nem is tudom annyira lefogni a hurokat:S szerintem a gitározás nagyon faja és ha 1 csajnak gitározol akk még imponálhat(v mi) is:) nekem más teknikával kell csajoznom:P
2010. okt. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert már nem élvezetből, hanem muszájból csináltam.Az utolsó fél évem, amikor gitároztam, borzalmas volt.(mivel zenesuliban tanultam, muszáj volt bejárnom).Sajnos nem tudlak rábeszélni, hogy ne hagyd abba, magamat sem tudtam.

Néha azért még előveszem, de ennyi.

2010. okt. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikor zeneiskolába jártam egy idő után abbahagytam mert nem ragadtak meg azok a dalok, amiket ott játszani kellett. A szolfés még rosszabb volt, ott folyton csak népzenéket meg egyebeket kellett óráról órára "kivülrőlszöveggelszolmizálva" megtanulni, amiből elegem lett.

Aztán kb 10 évig nem nyúltam a gitáromhoz, mert azt hittem ahoz, hogy játszak ezek kellenek. Pedig nagyon nem igy van, nem kell tudnod mit jelent pontosan a C-dúr ahoz, hogy lejátszad a gitáron. Most kb 1 hónapja újra elkezdtem gitározni, magamtól (neten) tanulok és sokkal jobban élvezem, mint valaha.


Ezzel nem azt akarom mondani, hogy zeneiskolába nem éri meg járni, annak nagyon érdemes, aki klasszikus zenét játszana vagy tényleg jól akar tudni gitározni. De aki inkább csak hobbiból gitározna, annak inkább azt ajánlom, tanuljon otthon vagy max magántanárnál.


Szerintem ne hagyd abba a gitározást, vedd inkább elő néha olyankor, amikor épp kedved van hozzá és olyat játsz amit szeretsz.

2010. okt. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!