Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit eszik mindenki Nick Cave...

Mit eszik mindenki Nick Cave zenéjén?

Figyelt kérdés
Ritka szar zene, nyilván persze szerintem, de hát ha el tudja magyarázni valaki, hogy miért olyan nagyszerű zene még is.
2021. jún. 23. 15:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg mind az ízlésem mind a hozzáértésem jobb, mint a te helyesírásod, közös, magyar anyanyelvünkön.
2021. jún. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
44%

Na igen a mai fiataloknak már gőzük sincs arról mi az az underground.Minden ott van a neten,nincs már lázadó ellenállás a mainstreammel szemben.

Mint egy ovodás eldöntötted,hogy szar éd akkor úgy is van,én nem vitatkozom ezen a szinten

És mint fenntebb irtam én szakmai és nem izlés alapján sorolom az értékes előadók közé.

2021. jún. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
De legalább a helyesírásról van fogalma a mai fiataloknak, nem úgy, mint a boomereknek. Szakmai alapon? Mesélj még! Hány szakmai elismerése van ennek a senkinek?
2021. jún. 24. 15:25
 14/23 anonim ***** válasza:
56%

Sok elismerése van,de legfőképp azon zenészek sora,akik szivesen játszottak vele.

Nem ér helyesírással jönni,a gyerekességed alapján te még mindig az általános suliban gyakorlod.

2021. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
90%

“Mit eszik MINDENKI Nick Cave zenéjén?”, “sokan rájöttek már, hogy csak az arcukba van tolva, érdemtelenül”


Nem tudom. Én 22 éves vagyok és a környezetemben, a hozzám hasonló korúak között én vagyok az egyetlen, akinek mond valamit a neve.

Nem gondolom, hogy “atommód” fókuszban lenne jelenleg. Eleve nem azon a színtéren alkot, amit jelenleg divatos az emberek arcába nyomni.

2021. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
37%
Na, kik azok a nagy zenészek, akik játszottak együtt vele, lássuk!
2021. jún. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
56%

Iggy Pop, Blixa Bargeld, Kylie Minogue, PJ Harvey, Anita Lane.

Ez csak pár név, de ha ez mond neked valamit, jóban van a teljes Batcave-generációval.

2021. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
19%

Kylie Minogue, Édes Istenem... :DDDDD


Az a nő csak azért állhat mikrofon elé, mert létezik hangmérnők meg keverőpult. Iggy Pop, na az meg a másik "őstehetség". :D

2021. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Iggy Pop "legnagyszerűbb" dala az "Why Was I Born". :)
2021. jún. 24. 17:33
 20/23 anonim ***** válasza:
33%
Jaja, ha többen gondolják úgy, hogy hülyeségeket írkálsz, akkor az csak is egy ember lehet, több regisztrációval, igen! Na, ez az, ami igazán szánalmas. Az önkritika teljes hiánya.
2021. jún. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!