Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit eszik mindenki Nick Cave...

Mit eszik mindenki Nick Cave zenéjén?

Figyelt kérdés
Ritka szar zene, nyilván persze szerintem, de hát ha el tudja magyarázni valaki, hogy miért olyan nagyszerű zene még is.
2021. jún. 23. 15:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Amúgy van ám ott egy 70 százalékos is. Csak szólok.
2021. jún. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
88%
Azért az picit durva, hogy egyesek komolyan megkérdőjelezik Nick Cave underground legenda státuszát. Az teljesen elfogadható ha valaki nem szereti őt (ugyanez igaz Iggy Popra is, ha már ő is célponttá vált), de a jelentősége megkérdőjelezhetetlen, már a nyolcvanas évek óta oszlopos figurája a posztpunk/gothic/no wave/alternatív színtérnek. És Iggy kapcsán: mind fentebb is írtam, az teljesen elfogadható ha valaki nem szereti, de az továbbra is tény marad, hogy egyike minden idők legnagyobb hatású frontembereinek és jónéhány lemeze meg állandó szereplője a "minden idők legjobb albumai" listáknak, mindegy hogy a Rolling Stone, a Pitchfork, az NME vagy a RateYourMusic oldalát nézzük, tehát tetszik-nem tetszik, de igenis presztízsértékű, ha valaki közösen dolgozik Iggyvel.
2021. jún. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
88%
Ez szubjektív. Azt hallgatom, ami nekem tetszik, nem más örömére hallgatok zenét.
2021. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!