Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Loona miért népszerű?

A Loona miért népszerű?

Figyelt kérdés

2021. jún. 30. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lennének? Megérdemlik
2021. jún. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel még nem hallottam róluk :)
2021. jún. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem oket.
2021. jún. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem annyira népszerűek, inkább ilyen közepes méretű a fandom és legfőképp nemzetközi, de növekszik:D

Hogy miért népszerűek vagy nőnek egyre jobban?

Nos, kezdjük a debüt projektjükkel, ami páratlan eddig a kpopban. 2 éven keresztül felfedni egyenként a banda tagjait igazán izgalmas koncepció. 12 lány, 12 szóló albummal, 3 sub-unittal és a full group albumokkal szerintem az egyik legjobb diszkográfiával rendelkező csapat. Az MV-k mindig nagyon szépek és igényesek. Elképesztően jól szinkronban vannak, a koreográfiáik is színvonalasak, a Butterfly egy mestermű, legszebb gg koreó. Igazából mind a 12 lány nagyon tehetséges és gyönyörű, hihetetlenül viccesek is emelett. A legjobb mémek születnek róluk, bár a fandom néha kicsit túl tud lőni a célon. Mindemellett fontos üzenetet képviselnek, mégpedig önmagunk megtalálását, azt, hogy mindenki más, de mégis egyek vagyunk és együtt mennyit érhetünk el. Sokszor nyilatkozták, hogy ők országokon, nemeken, rasszokon túlmutató zenét szeretnének létrehozni.

Plusz, ami még sok ember számára vonzó, az a saját kis univerzumuk a videókban, a Loonaverse.

Igazából csak annyit tudok írni, hogy aki nem ismeri őket, az nézzen rájuk, mert megéri!:)

2021. jún. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy az egyik MV-t nálunk forgatták?
2021. júl. 1. 02:22
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a yyxy-love4eva MV itt készült Magyarországon, még egy magyar színésznő is van benne:D
2021. júl. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a kérdés? Népszerű és kész.

A többség meg persze csak a Blackpinket ismeri, ez nem meglepő.

Én személy szerint szeretem őket, mert jó számaik vannak. A tagokat kevésbé ismerem, annyira nem követem őket aktívan, de a számaik alapján megérdemlik a népszerűséget.

Amúgy itt egy kép, egy kis bizonyíték, hogy tényleg nálunk jártak:

[link]


Bár nem az egész Loona, csak az egyik sub-unit, de akkoris :)

2021. júl. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 igazán szép bemutató volt, énsem írhattam volna le jobban :) Igazad van ez a Loona :)
2021. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ismeritek-e a discordot, illetve a discordos kpop kértyajátékokat, de ott sok van, amik egy-egy Loona tag után lettek elnevezve. Ezeknek a játékoknak több ezer játékosuk van, szóval rengetegen (én is) emiatt ismertem meg őket.
2021. júl. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
a loona a legjobb girl group ever. yall are tasteless and missin out.... de most boycott season vn szoval nvm🧇
2023. aug. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!