Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek kik azok a mai...

Szerintetek kik azok a mai előadók akikre még mondjuk 50-60 vagy akár 100 év múlva is emlékezni fognak?

Figyelt kérdés
Szerintem Madonna és Michael Jackson munkásságára biztosan emlékezni fognak. Talán Lady Gaga-ra és Beyonce-ra és Britney-re is, de azért nem biztos.

2021. júl. 2. 18:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Beatles

Queen

Elvis Presley

Michael Jackson

Madonna

David Bowie

Rolling Stones

Led Zeppelin

Pink Floyd

Jimi Hendrix


Lady Gaga, Britney Spears, a Depeche Mode és a Nirvana nevére talán, ha emlékezni fognak.

2021. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

A magyarok közül pedig:


Illés együttes

Koós János

Szécsi Pál

Omega

LGT

Fonográf

Máté Péter

KFT


Neoton Famíliában nem vagyok biztos, Zámbó Jimmy és Lagzi Lajcsi meg a többi hasonló előadó pedig csak egy bizonyos rétegben marad sikeres.

2021. júl. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Aktív hip hop előadók közüm szerintem Eminem, Jay-Z, Nas, Kendrick Lamar, Drake biztos.
2021. júl. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A Nirvánára biztos, hogy emlékezni fognak. Valahogy mindig van egy része az éppen érzelmi válságait élő aktuális kamaszgenerációnak, aki felkapja őket.

Neoton Família, Hungária, amíg létezik retróbuli a világon, addig ők nem merülnek feledésbe.

2021. júl. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Összességében jó válaszok, csupán formálisan hibádzik egy kicsit: a kérdésben MAI előadók szerepel, amit úgy lehet értelmezni, hogy jelenleg is aktívak, viszont a válaszokban nem mindegyik az! Hungária, LGT, Fonográf rég feloszlottak, míg Michael Jackson, Elvis Presley, Jimi Hendrix, Máté Péter, Szécsi Pál, és Koós János már nem is élnek! A maiak közül szerintem tutira emlékezni fognak rájuk:

Madonna

Jennifer Lopez

Beyoncé

Lady Gaga

Britney Spears

Robbie Williams

Justin Timberlake

Eminem

The Rolling Stones

Szűcs Judith

Koncz Zsuzsa

Zalatnay Sarolta

Szandi

Majka

Király Viktor

Neoton Família

Omega

EDDA

KFT

2021. júl. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Szandi?? Ez viccnek is rossz volt.
2021. júl. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
8%
Merthogy??? 32 éve a pályán van, több slágerrel, de fiatalos, ma is egy közismert és eléggé népszerű énekesnő, tutira emlékezni fognak rá!
2021. júl. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Ne vicceljünk már, Szandi-kaliberű énekeseket holnap estig lehetne sorolni, és leginkább olyankor hall róluk az ember, ha celebet kezdenek játszani a médiában. Ötven év múlva a lecsóban se lesznek.
2021. júl. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Én Michael Jacksont soha nem felejtem el
2021. júl. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2021. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!