Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A zenei ízlés tükrözi valamily...

A zenei ízlés tükrözi valamilyen szinten a véleményt?

Figyelt kérdés
2021. júl. 25. 12:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%

Nekem az egyetlen megfigyelésem ezzel kapcsolatban (lehet, hogy téves, de eddig kb bejött), hogy az intelligens emberek sokféle zenét hallgatnak, nyitottak a különböző stílusokra, minden műfajból megtalálják az igazán jókat.

Aki folyamatosan ugyanazt a műfajt hallgatja, azzal szerintem valami gond van. Mindegy, hogy csak klasszikust, csak Kpopot vagy csak tuctuc zenét hajlandó, tutira nincs rendben valami a fejében. Plusz a depresszió vagy egyéb mentális betegség jele is lehet, ha valaki egyetlen előadót hallgat állandóan.

Azt leszögezhetjük, hogy minden zenei műfajnak vannak igényes és igénytelen előadói.

2021. júl. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%
#11 Azért kíváncsi lennék, hogy a Hyperpop műfajban milyen igényes előadók vannak... 🤔
2021. júl. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

#12 azt mondjuk nem ismerem, de gondolom nem műfaj, hanem csak valami subgenre (én meg műfajokról beszéltem fentebb).

Hallgass vomitstepet inkább :D

2021. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
26%

8-as vagyok


Naná, hogy a két legismertebb, de azt nem írtam, hogy alapvetően csak ilyen zenéket hallgatok, vagyis filmzenéket (nemcsak tőlük). Bő 30 évig játszottam fúvószenekarban, vagyis azt tartom igazi zenének, ami nem 5-10 hangszerből áll, hanem annál léptékekkel nagyobb. Aki volt hasonló helyzetben, azt tudja, hogy egy 30-50-80 fős bandában mindig csak annyit adjon magából, amit kell, se többet, se kevesebbet, figyeljen arra, hogy a többi hangszer annál az ütemnél hallható-e, azt tanulni kell. Nem megy 1 év alatt, türelem, gyakorlás, az ego levetkőzése kell hozzá. Higgyétek el, van, akinek nem megy! Ha meghallgatok egy zenekari feldolgozást, az emberek többsége azt fogja mondani, milyen jó volt. Én hosszasan, hangszerenként ki tudom ragadni a hibákat, vagy a karmester hibáit. A nejem mindig meglepődik a hosszas elemzéseimen. Azért van ez, mert elég jól ismerem a rendszert, tudom, hogyan kellene szólnia. Persze vannak nagyon jók is, szinte tökéletesek. Na, pontosan ezért voltam kíváncsi arra, hogy egy egyszerű infóból mire lehet rájönni és mire nem. Semmit nem tudtok rólam, maradjunk ebben még mindig. Értek a zenéhez? Hát, szerintem többet, mint az, aki csak hallgatja. De tény, hogy nem vagyok olyan, mint a többség. És ez nem ego, hanem inkább a múltam, a tapasztalataim.

2021. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
#14 Nagyszerű, minden minősítésre rádupláztál, amivel első körben illettelek. Félelmetes a self-awareness ilyen mértékű hiánya.
2021. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
23%

14-es vagyok


😂 Látod, ez vagyok én. Nem nagyon érdekel, hogy kinek a mi jó vagy elfogadható én azt csinálom, ami nekem tetszik. Olyan zenét hallgatok, amit szeretek és tudom, hogy nem vagyok normális, de azt is, hogy változni sem fogok. Vannak véleményeim, ha ezt megveti valaki az is jó, ha emiatt sznob vagyok, az is megfelel. Tanultam zenélni, naponta jártam a zeneiskolába és az lett az életem. Én magam imádtam azokkal lenni, akik ugyanezt csinálták. Aki ezért megvet, vagy zeneileg tanulatlannak minősít, az az ő dolga, nem veszem magamra. Amúgy tetszik, hogy magyarként angol szavakat használsz. Nem zavar, mert régóta Angliában élek, szóval nem kell felvágni ezzel, mert engem ez sem hoz lázba.

2021. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
16: oké felfogtuk, különleges kis hópihe vagy.
2021. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!