Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki segitene hogy kezdjek...

Valaki segitene hogy kezdjek neki a gitarozasnak?

Figyelt kérdés
Kolcson kaptam nemreg egy gitart es meg szeretnek rajta tanulni jatszani de nincs semmi eszkozom se meg semmi. a lenyeg hogy valaki privatban esetleg vagy valami nem tudna nekem segiteni vagy ajanlani mivel kezdjem?

2021. júl. 27. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon kedvező helyzetben vagy...Ma már az internet segítségével bárki megtanulhat gitározni, csak kedv, kicsi kitartás és némi érzék kell hozzá...( Én 14 éves koromban kaptam meg az első gitáromat anyukámtól....kisvárosban élünk, senkit sem ismertem aki tudott volna rajta játszani. Az semn tudtam, hogy hogyan kell felhangolni pláne nem az akkordokat...Aztán 19 éves koromban Debrecenben egy srác elmagyarázta az alapokat s egy hét múlva már mindent értettem...aztán már csak gyakorolni kellett.. ha most lennék 19 éves, így az internet korában...!!!csak odaülsz a gép elé a képernyőn egy srác aki pontról pontra elmagyarázza neked...

"hogyan tanuljak meg gitározni" csak ezt üsd be a googleba....! Sok sikert!

2021. júl. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Muszty Dobay gitáriskolából tanulj, van hozzá CD is! Utána jöhet Justin guitar, youtubos videók stb.
2021. aug. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!