Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Floor Jansen...

Szerintetek Floor Jansen mennyire illik a Nightwish-be? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2021. aug. 5. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon tehetséges, sokoldalú énekesnő, szerintem megállja a helyét a Nightwish-ben, de Tarja kétségkívül jobb.
2021. aug. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem elképesztő hangja van. Tarja valóban pótolhatatlan, de Floor zenéit is imádom.
2021. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Mármint?

Énekesnek úgy tudom sok köze nincs a dalszerzéshez, Tuomas csinál mindent is. De szerintem ő már kiégett szinte teljesen, legalábbis ebben a műfajban már nem tud megújulni.


Floor-t ha jobban meg akarja valaki ismerni hallgassa a régi bandáit, ott fő dalszerző volt és egész komplex zenei albumokat hozott össze. Ebből látszik hogy mennyi potenciál lakozik benne.


Tarja nem kérdés hogy jobb énekes, de akkor Toumas is fénykorában járt tele ötletekkel és motivációval.Ez a kettő meg összefügg természetesen.

Hozzáteszem hogy nekem tetszik a szóló karrierje is, de azért látszik hogy ha magának írja a dalokat társszerzővel valami teljesen mást alkot ami nem Nightwish. Ezért szerintem sokszor túl van lihegve az énekes kérdés, Toumas-nak amikor jól ment a dalszerzés akkor még Anette-hez is tudott tökéletes számokat szerezni.

2021. aug. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Mint metalénekes, szerintem jó választás volt. Ezzel együtt nekem a Nightwish énekese mindig is Tarja marad
2021. aug. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Elég, ha annyit mondok, hogy Floor érkezése óta a Tarja érás számokat is Floor énekével hallgatom. (Ha van belőle élő verzió)
2021. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tehetséges énekesnő, a Shoemakerrel óriásit alkotott, már azzal megvett magának.
2023. jan. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem a Nightwish-sel vált tehetségessé.

Az After Forver-ben és a ReVamp-ban sokkal jobban kibontakozott és nagyobbat alkotott, Tuomas már rég kiégett és nem is igazán tud olyan szintű dalokat írni mint a Once vagy az Onceanborn idejében.(nem mintha Tarja ne lett volna tehetséges, mert mindkettő az)

2023. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!