Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Nightwish énekesi közül kit...

A Nightwish énekesi közül kit kedveltek a legjobban? Ki (volt) szerintetek a legjobb?

Figyelt kérdés

2020. máj. 14. 23:56
A kérdező szavazást indított:
Tarja Turunen toronymagasan, a többiek fasorban sincsenek.
Tarja Turunen, de a többiek sem rosszak.
Nekem Anette Olzon volt a legjobb.
Floor Jansen, ő a hangjával bármit ki tud énekelni.
Mindhárman egyformán jók voltak.
Egyik sem, csakis Marko Hietala!
Egyik sem, csak az instrumentális dalaikat szeretem.
Mindhárom nő pocsék volt.
Nem hallgatok Nightwisht.
Mi az a Nightwish?
26 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Tarja alap járaton egy opera énekesnő és sok olyan szám van ami kifejezetten az ő hangjával működik. Én szeretem Anette-t is más merőben eltérő de nagyon jó, ÉS ami még tetszett hogy Marco is többet énekelt. Meg mondom őszintén Floort nem nagyon ismerem pár számot hallottam csak vele, úgy vettem észre hogy kicsit Tarjára hajaz hangban, de nem ismerem annyira hogy teljesen korrekt képet alkossak róla. Szavazni nem szavaztam mert nincs olyan hogy Mindhárman jók a maguk nemében.:)
2020. máj. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm a válaszod! Végülis ott van a "Mindhárman egyformán jók voltak", azt nyilván úgy kell érteni hogy a maguk nemében hiszen nem ugyanazokat a számokat énekelték és nem ugyanolyan adottságokkal, szóval annál a válaszlehetőségnél arra gondoltam amire te. :D
2020. máj. 15. 00:22
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem azokat, akik hasonlítgatják őket, mert mindhármuknak egyedi stílusa van. Szerintem mindhárman nagyon jók. A hangulatomtól függ, hogy melyik énekest hallgatom. :)
2020. máj. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Floor odab.sz rendesen :D Kegyetlen jó énekes, Tarja volt az igazi echte Nightwish, imádom azokat a zenéket, de ahogy fejlődik és változik a Nightwish, Tuomas nagyon jó dalokat tudott - tud írni Anette-nek és Floornak is.
2020. máj. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Marko Hietala minden mennyiségben. Nem lehet megunni.
2020. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Nekem ez a sorrend

1.Floor

2.Tarja

3.Anette

Tarjának is gyönyörű a hangja de hogy mondjam Floor-nak valahogy erőteljesebb, ő sokoldalúbban tud énekelni

2020. aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!