Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek a retro zenét?

Szeretitek a retro zenét?

Figyelt kérdés

Ha igen, pontosan melyik korszakot tartjátok annak? Milyen előadókat szerettek?

A 20 évvel ezelőtti zenéket már annak tartjátok?



2021. szept. 4. 19:52
 1/3 A kérdező kommentje:
én amúgy szeretem, van jópár zene, ami nagyon tetszik
2021. szept. 4. 19:53
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
Mar mindegyiket hallottam mar vagy 5000-szer.
2021. szept. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon szeretem, ízlés dolga, de szerintem régebben sokkal jobb zenék voltak vagy legalábbis sokkal több jó zene, mint manapság! Szerintem pont 20 év a minimum, amitől egy zene már retronak tekinthető, és utána még néhány évtized visszamenőleg! Anno mikor 4 éve elindult a Retro Rádió, a '60-as, '70-es, és '80-as évekre összpontosított, ez a 3 évtized volt a meghatározó, bár én még az '50-es éveket is annak tartanám! :/ Tavaly gondoltam magamban, hogy már eltelt bő 20 év, ideje lenne már játszani a '90-es évek slágereit is, erre láss csodát, idén hivatalosan is megérkeztek a Retro Rádióba! Bár azóta párszor játszották már például "Madonna - Hang Up" c. számát is, ami viszont 2005-ös, jó régi ugyan, de mégis inkább a modernebbekhez sorolnám, szerintem az még abszolút nem retro!

Előadóból sok kedvencem van, akiknek több nagyon jó számuk is van, nehéz lenne választani:

ABBA

Sandra

Modern Talking

Alphaville

Silent Circle

C.C. Catch

Europe

Belinda Carlisle

Backstreet Boys

Pet Shop Boys

The Rubettes

The Twins

Neoton Família

EDDA

Első Emelet

Szűcs Judith

Koncz Zsuzsa

Máté Péter

Szécsi Pál

Demjén Ferenc

2021. szept. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!