Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szokott még lenni Magyarország...

Szokott még lenni Magyarországon retro buli, ahol tényleg retro (számomra ez 1990-2000-es évek eleje) disco/klub/techno zenéket játszanak?

Figyelt kérdés

Sajnos amikor ezek a bulik nagyon mentek (akkor még nem retroként), én még kicsi voltam. Ettől függetlenül a zenéket rendszeresen hallgattam és hallgatom azóta is. Nagyon kellemes emlékek kötnek hozzájuk. Szeretném én is valamennyire átélni ezt az élményt. Voltam egy pár bulin, ami retroként volt meghirdetve, de abszolút nem voltak azok.. Talán pár régebbi szám volt, de azok sem eredetiben hanem valami gagyibb remixelt verzióban. "Rave" illetve techno partykon is voltam, de azok sem ilyenek voltak :( Nem láttam még sehol olyan bulit, ahol mondjuk az egész este alatt Gigi d'Agostino, Groove Coverage, Cascada, Dj Satomi, Scooter vagy magyar viszonylatban Dj Szatmári ft. Jucus, Pete Jr - Fernando, stb. számok mentek volna.


Szeretnék végre egy olyan rendezvényre elmenni, ahol egész este ezekre a számokra bulizhatok sok más hasonló emberrel, ami tényleg visszahozza a gyerekkoromat és azt az igazi régi disco feelinget. Van még ilyen az országban?



2021. szept. 10. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat Scooter rendszeresen szokott lenni a Budapest Parkban, meg szintén a BP Parkban szokott lenni Total dance Fest, sztem az is hasonlo
2021. szept. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Necc Party a Budapest Parkban amit te keresel.
2021. okt. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!