Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt érdemes venni?

Milyen gitárt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy rengeteg kérdés van ezzel kapcsolatban és végig is olvastam jópárat, de nem nagyon tudom eldönteni milyen is legyen és nem értek a hangszerekhez .Magamtól szeretnék megtanulni egy alap szinten gitározni. Munka mellet nem tudok eljárni tanárhoz így csak szabadidőmben foglalkoznék vele, ami heti pár óra. Lassabb zenéket szeretnék megtanulni először. Később meg gyorsabbakat is pl XXXTentacion-Changes és ehhez hasonlókat. Anyagilag meg nem szeretnék sokat szánni rá, mert ha tényleg nem fog menni vagy bármi akkor nem szeretnék egy komoly összeget csak így kidobni, 30-40körül gondolkozok. Használt dolgoktól nem riadok vissza, de egy-két tanács megvétel előtt nem ártana. Mit kell nézni stb. Érdekelne tehát hogy milyen tipusú gitárt vegyek, márkát-modelt stb.

2021. szept. 22. 09:52
 1/5 Waff ***** válasza:

Ennyi pénzért csakis akusztikus gitárt. Nézz szét a használtpiacon, GS Fanatic nevű oldal.

Egy példa: [link]

2021. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hangszerboltban a legolcsóbb akusztikus 22 ezer. (az én közelemben)
2021. szept. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Waff ajánlata oké, csak az ár nem oké, amit az eladó szeretne. Ha megnézed, ez a gitár 44k újonnan. Én ebben az árkategóriában nem javaslom, hogy használtat vegyél. Muzikeren 45k-tól ingyenes a házhozszállítás, nem kell utazni sehová, ami ugye megint pénz. Ezt is vedd számításba.


Ezt szoktuk ajánlani első olcsónak: [link]

Van színválaszték is, ami kicsit megdrágítja. Kell venned hozzá pengetőt, csíptetős hangolót, egy új húrkészletet. Meg is lesz az ingyenes kiszállításhoz szükséges limit és lesz egy okés gitárod, ami új! Most már csak azt kell megkérdezned, hogyan és hol tanulj ingyen online? :D

2021. szept. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hangszerre költött pénz sohasem kidobott pénz az ablakon és mindenképpen jobban jársz ha például nem egy alap legolcsóbb semmilyen gitárt veszel hanem például egy fémhúros Cort-ot kezdésnek olyan ötven körül. Ezt mindenki szereti hallgatni és birtokolni, nem mellesleg játszani is rajta. Nagyon kényelmes hangszer.
2021. szept. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most látom, ott is van előttem egy 36 rugóért.)
2021. szept. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!