Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitáros könyvet ajánlot...

Milyen gitáros könyvet ajánlotok, középhaladó, illetve haladóbb gitárosnak? Illetve milyen flamenco gitár könyvet tudtok ajánlani, ennek a stílusnak a tanulásának az elkezdéséhez?

Figyelt kérdés
Klasszikus gitárt tanultam eddig, kb 4-5 évig és elektromos gitárból is van egy basic tudásom. Most szeretnék fejlődni gitározás terén, de nem tudom, hogy tudnék, mit gyakoroljak, és hogyan, hogy előrébb lépjek, mert már egy ideje csak stagnál a gitár tudásom.

2021. okt. 12. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Több út van, de én azt szoktam tanácsolni, hogy vegyél néhány órát a témában diplomát szerzett tanártól. Utána még mindíg dönthetsz úgy, hogy szakirodalmat vásárolsz és abból játszol darabokat... akár.
2021. okt. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2021-ben könyvből akarsz tanulni? :D

Ne már, tele a net videókkal :)

Ha meg tanultál klasszikus gitárt 4-5 évig, akkor pláne felesleges.

Végignézel pár videót a flamenco technikákról, picado, rasgueado, stb., oszt' gyakorolod szorgalmasan, ennyi.

Semmi magic nincs ebben.

2021. okt. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!