Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Modern rock n roll bandák?

Modern rock n roll bandák?

Figyelt kérdés

Rock-szerető emberként azon kaptam magam, hogy kicsit leragadtam és nem nyitok a mai rockzenék felé. A Maneskin-t ismerem, pont az ízlésemre való. Kellőképpen és stílusosan zúzós, nem az a kecskeáldoztatós, öld meg anyád, hörgős muzsika.


Na, valami ilyesmikből szeretnék többet, biztos vannak! 🙏

Köszi mindenkinek, aki segít.



2021. nov. 1. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

Talán tetszene a Volbeat és esetleg meghallgathatnád Kaleo A/B című albumát is.


Nekem is hiányzik a régi jó rock zene, nem szeretem a mai nyünnyögős stílust és a "kecskeáldoztatós, öld meg anyád, hörgős muzsikát" sem.

Mostanában áttértem a blues rock műfajra, abban még lehet igazán jókat találni (White Buffalo, Jelly Roll, Blues Saraceno)Esetleg nézz körül itt is.

2021. nov. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Greta Van Fleet, Royal Blood
2021. nov. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted a Måneskibt, akkor még a Palaye Royale.is tetszhet.
2021. nov. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
youtuben keress rá a MontageRock csatornára. Rengeteg modern rockbanda művei jelennek meg ott
2021. nov. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lucifer. Az első album inkább doom metal, a másik 3 már sokkal lazább, rockosabb. Kb olyan mint egy okkult ABBA női vokállal.


Ha ez túl durva vagy nem tetszik, akkor The Night Flight Orchestra, Hällas, Dead Lord, Unto Others, Blood Star, The Vintage Caravan, Horisont.

2021. nov. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi srácok! 🙏
2021. nov. 13. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!