Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki rendelt már ebayről telefon...

Ki rendelt már ebayről telefont, laptopot vagy esetleg fényképezőgépet? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nagyon meg vagyok elégedve az oldallal, de azért ezek mégis nagyobb értékűek és nem szeretnék rosszul járni velük.

2015. okt. 31. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Paypal-en keresztül kell fizetni, akkor nem járhatsz pórul.
2015. okt. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem az oldalon múlik, hanem az eladón, akitől vásárolsz. vannak megbízhatóbb és kevésbé megbízhatóbb eladók is az oldalon - ahogy te is lehetsz eladó is az oldalon és ettől még semmit nem tudni rólad, hogy te megbízható vagy rizikós leszel majd.

azért van értékelési rendszer, hogy lehessen visszajelzéseket küldeni, hogy mennyire vagy elégedett az eladóval. érdemes nem csak a csillagokat és a százalékokat nézni, hanem azt is megnézni, hogy a negatív értékelések miből jöttek, mert pl. nem mindegy, hogy valaki azért húzta le az eladót, mert késve, vagy egyáltalán nem küldte el a terméket, hogy a termék nem olyan volt, mint a leírásban szerepelt, vagy csak kiderült, hogy mégsem olyat akart a vevő, netán nem jött be neki a termék (amiről nem az eladó tehet)...


én ismerek olyanokat, akik vettek már különféle eladóktól nagyobb értékű holmit (2-300 ezres értékű objektívek) Ebayen és semmi gondjuk nem volt. nekem viszont már volt 5-10 ezer forintos cuccom, ami nem érkezett meg (sosem derült ki, hogy az eladó, a külföldi, vagy a magyar posta, netán egy szomszéd volt az oka). ugyanígy előfordulhat sajnos drágább holmival is.


ahogy írták, Paypal fizetésnél ők biztosítják, hogy ne károsíthassanak meg.

2015. nov. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebayről és több kínai webshopból is rendeltem már, a garancia nehézségétől eltekintve szerintem teljesen megbízható, csak jó helyről kell venni (előtte a megfelelő fórumokon tájékozódj). Kb 250 vásárlás alatt soha nem károsítottak meg, ha valami nem jött meg, vagy rossz volt, küldtek újat, vagy visszaadták a pénzt. Sok nagy összegű rendelés is volt közte, azok azt hiszem mind hiba nélkül megjöttek.
2015. nov. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy Pay Palon keresztül kell, az oldalról több alkalommal rendeltem már és teljesen elégedett vagyok vele, időben meg is jött. Én most kimondottan a drágább cuccokra voltam kíváncsi.
2015. nov. 12. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!