Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Komolyan erre van igény...

GreatLear kérdése:

Komolyan erre van igény Magyarországon?

Figyelt kérdés
Már pár hónapja figyelemmel követem ezt a Varga Irén jelenséget, aki azzal lett híres, hogy Facebook livejaiban üvöltötte, hogy Mateszopsz és eléggé polgárpukkasztóan viselkedett, és énekesnőnek vallotta magát. Aztán egyik nap YouTube főoldala megjelenítette a Kisapám című "dalt" amin majdnem 5 millió megtekintés van 2 hónap alatt. Az új klippje a "Maluma" pedig 2 hét alatt 2,2 millió megtekinést produkált. Komolyan? Erre van igény? Én már sokszor csalódtam az emberekben, főleg a magyarokban, de az, hogy egy zeneileg ilyen tehetségtelen "előadót" többen hallgatnak mint befutott tehetséges előadókat, az a társadalmunkra nézve a leggázabb szerintem..... És ami a legszomorúbb, hogy elhitetik vele, hogy sztár.... pedig csak egy menedzsment által kihasznált nő..... Ti mit gondoltok erről?

2021. nov. 4. 23:33
 1/9 A kérdező kommentje:

Persze, tudom hogy neki ez volt az álma, hogy híres énekesnő legyen, és ez úgy látom sikerült neki, de alapvetően nem ezzel van a gond. Mondjuk ha ezek a számok 10 éve lettek volna kiadva, akkor megrekedt volna ilyen 1000 megtekintésnél, és kb csoportos cringelés meg trashelés lett volna az emberek reakciói..... ehhez képest most.....


Na ez mindent elmond az emberek igényeiről

2021. nov. 4. 23:38
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Köszönjük, hogy megosztottad velünk a gondolataidat.
2021. nov. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
39%
2000 elött kiadott zenéket hallgatók. Ritka amit utána adták ki és szívesen meghallgattom. Munkahelyen is herotom van mert a rádiók azt a.... tudja fogni amit Rádio1-nek hívnak az emberek.
2021. nov. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Nincs igény rá, itt is csak egy ember tolja ezt napi szinten.
2021. nov. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%

Igen, nagyon értelmes gondolataid vannak:D

Én hasraestem tőled!

2021. nov. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Tudatosan nem hallgatom meg és nem nézek ilyen szemetet, sajnos azt hiszem van egy olyan réteg akiknek ez a szórakozás. Nyilván én is láttam-hallottam, mert nem egy zacskóban élek, de jobban belegondolva inkább szomorú. Azt még megértem, hogy valaki nevet 1-2x valami videóján, de a fellépések és nyilvános megszégyenítés már durva.
2021. nov. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
85%

Úgy látszik, hogy igen, erre van igény. Egy ideje tudatosan kerülöm a magyar mainstream zenét, nekem már ezek a nevenincs autótún "rapperek" is a legaljának számítottak... De tudtam, hogy van még lejjebb, hát íme.


"A hülyeségnek nincs határa, életcélom mégis azt átlépni."

2021. nov. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Én igyekszek el kerülni az ilyeneket de akarva akaratlanul szembe jön az emberrel. És azt veszem észre, hogy az emberiség kapós a hülyeségre.
2021. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem mindegy hányan nézik, úgy is mindenki tudja, hogy Varga Irén tehetségtelen, és csak azért lett felkapott, mert emberek szórakoztak a kitörésein. Szerintem inkább ez a szomorú. Kevesen voltak, akik tényleg segíteni akartak Irénkén. Mások vagy kinevették, vagy kihasználták. Akkor szerinted egy bolond, meg fogja érteni, hogy nem jó az, amit csinál? Neki csak az van az agyában, hogy embereknek tetszik, hiszen nézik. Ez már rég nem az igényességről szól. Szomorú, hogy így viselkedünk a beteg emberekkel, és nem Irénke az egyetlen.
2021. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!