Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Éneklek, bár még nem voltam...

Éneklek, bár még nem voltam sehol színpadon csak egy iskolai rendezvényen. Nem tudom, hogyan kezdjek hozzá, mert szeretnék ezzel komolyabban is foglalkozni. Tudtok tanácsokat adni? ^^ 19/L

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy töltögetnem kéne hanganyagokat és tanárhoz járni de tovább én sem tudom. Még fontolgatok egy zenei fősulit is 2 év múlva.
2010. szept. 4. 20:50
 1/3 A kérdező kommentje:
X faktorba akartam menni, de nem volt elég önbizalmam, és ugyérzem még van mit fejleszteni a hangomon.. egy alacsonyabb mezoszoprán állítólag.. kb olyan dalok (is?)mennek, mint taylor swift, vanessa hudgens...stb bár ilyen mint beyonce olyan alacsony sztem nem igen lesz..:S:D
2010. szept. 4. 20:55
 2/3 anonim ***** válasza:

hàt szerintem ha jàrsz majd énektanàrhoz, ö nàla is érdeklödhetsz, mert ök is szoktàk küldeni a tanítvànyokat fellépni :)

legalàbbis a jobbak

2010. okt. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Youtube :d

Lehet hülyeség,de csinálj egy dal pl:. énekeld fel valamelyik énekes dalát lehet ismert/ismeretlen JB vagy Chester See

Na a lényeg énekeld fel lehetőleg minél jobb minőségben és rakd rá annak a dalnak az instrumentaljára :) Majd töltsd fel youtubra szövegklippként vagy ahogy akarod. Ha ez megvan ask.fm-en küldözgesd a linket pár embernek főoldalon mielőtt belépnél azoknak ajánlom küld el,mert az ott egy "vegyes leves" :D

Az x-faktort pedig ajánlom, vegyél fel álarcot vagy hasonlót xdd Na az x-faktor hülyeség,de jó tehetségkutetó :) Az adás nem élőben megy meg van vágva gondolom kérheted majd (nem tudom, őszintén), hogy a te részed vágják ki ha olyasmi van :)

Nem tudom mennyit segítettem elég rég írtad ki a kérdést :/

Na azért minimálisan csak segítettem :D

Írd le,hogy most mi van,hogy állsz a dolgokkal :D És szívesen meghallgatnálak szóval ha van egy hanganyagod és elküldöd véleményeznélek :)

2014. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!