Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Érdemes ma dalszövegírással...

Érdemes ma dalszövegírással foglalkozni? Én már sokat írtam, de mindenki csak azt mondja, ezzel semmire sem mész.

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 08:07
 1/9 anonim ***** válasza:
érdemesnek lehet érdemes lenne ha nagyon jók a szövegek de akkor valami szekértőhöz menj el aki ilyenekkel foglalkozik.talán ő tudna neked segitteni.Mert aki dalszövegeket ír valakinek/valakiknek és az el is énekli..CDre megy stb.. azok aztán jó kis summát kapnak :D
2009. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Keress valaki olyant, aki zeneszerzéssel foglalkozik, ő biztosan örülne neked. Ha együtt tudtok működni, akkor abból mindketten profitáltok. :) Sok sikert és ne add fel!
2009. dec. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én zenélek és dalokat is szoktam írni nekem is ezt mondják meg hogy megfogom bánni hogy ennyi pénzt kiadtam érte.ne foglalkozz velük,ha szereted csináld:D kitudja lehet h pár év múlva te fogod írni a legjobb slágereket...én szurkolok neked:)
2010. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi,rendes vagy
2010. ápr. 20. 15:45
 5/9 anonim válasza:

kraftwerk88@gmail.com

ide küldj pár saját!! dalszöveget, megnézem van-e benne fantázia, ha igen, megzenésítem


(hobbizenész)

2010. jún. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én is írtam párat

elkülthetem???

2010. júl. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 fancsi28 válasza:
nekem irhatnál egy dalszöveget fancsi28@freemail.hu-ra kérlek szépen
2010. aug. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 fancsi28 válasza:
hol lehet kérdést irni
2010. aug. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Feketetűz válasza:
Szerintem a dalszövegírással még sokra mész.Én is akarok dalt írni bele is kezdek de tudom folytatni
2015. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!