Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hegedűsök! Ti mennyi idő...

Hegedűsök! Ti mennyi idő alatt tanultatok meg vibrálni?

Figyelt kérdés
2 éve hegedülök egy 3/4-es hegedűn és elég rövid ujjaim vannak. A vibrálás meg egyáltalán nem megy. Van köztetek olyan aki később tanulta meg? És ha igen akkor hogy sikerült? A válaszokat előre is nagyon köszönöm! :)

2021. nov. 26. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Én 3-4 év hegedűlés után éreztem rá, de nem nagyon próbálkoztam előtte, csak úgy jött magától...
2021. nov. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Ez változó mindenkinek. A hegedű eleve nem egy egyszerű hangszer, de a zongora is évek, pedig az "csak annyi", hogy billenyűket nyomkodsz, nem lehet rajta hamisan játszani. A hegedűn még az is plusz nehézség, hogy ne legyen hamis. Szóval ne aggódj, gyakorolj sokat, lehetőleg minden nap és idővel ráérzel, ahogy az előző is mondta.
2021. nov. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek! :)
2021. nov. 26. 21:46
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Az emberek mindig túlmisztifikálják ezt a vibrálást, ha van tehetséged 10 perc után ráérzel mint én, ha nem akkor hagyd is az egészet a francba...
2021. nov. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-es


Én nem éreztem rá, de azért próbálkozom. De neked is köszönöm a választ! :)

2021. nov. 29. 19:06
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Én körülbelül 1 év alatt éreztem rá. de ehhez idő kell, ne aggódj. én hegedűsnek készülök, úgyhogy teljesen más a helyzet. Egy idő után a kezed ráérez a mozdulatra onnantól kezdve pedig menni fog!! :)
2022. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!