Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen elektromos gitárt és...

Milyen elektromos gitárt és erősítőt ajánlotok? Használtan érdemes? Össz árban max 80-90 ezerért

Figyelt kérdés

2021. nov. 26. 15:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Ebban a kategóriában nem érdemes használtat venni. Az új ár alá, talán még az ÁFA tartalommal sem megy az eladó. Azt is érdemes lenne átgondolni, hogy miért akarsz elektromosgitárt? A meghatározott összegből nem lehet használható gitárt és erősítőt is venni. Viszont akusztikus-western-gitár kijön belőle, egészen elfogadható minőségben, akár új is!


Ha a matek oldaláról közelítünk, akkor tegyük fel, hogy a fele pénzért lehet venni 'kombó erősítőt', ami használható, talán még szerethető is. Viszont a másik feléért nem látom, hogy kapható lenne olyan elektromosgitár, amit érdemes lenne akár bottal megpiszkálni.

2021. nov. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az előzőhöz, hasznos link: https://www.youtube.com/watch?v=TFFOU2zWp6s
2021. nov. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Közben ahogy nézem a videót, hangszerész beállításról beszélnek, ami a legolcsóbb esetben is 15-20ezer forint.
2021. nov. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Akkor ahogy kivettem ez akkor nem lessz olcsó mulatság, és nagyon szépen köszönöm a segítséget :D

Effektes erősítő lesz fender mustáng

2021. nov. 27. 18:08
 5/16 anonim ***** válasza:
Azt is érdemes megnézni, hogy a "vakteszten", miket tapasztalnak a profi gitárosok. https://www.youtube.com/channel/UC_ZG6yI0OeZzB7kksjOCN1w
2021. nov. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Rendben, nézegetem köszönöm szépen :D
2021. nov. 28. 12:44
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

Csak részben értek egyet a többiekkel, szerintem az új gitárok egy árszint alatt elég vackok, és ha továbblépnél, akkor sosem szabadulsz meg egy ilyentől. Tele a haszáltpiac kínai meg indozéz hulladékokkal. Személyes tapasztalatom, hogy pl. egy öreg japán gitár sokkal jobb gyártási minőség, mint ugyanannyiért egy új kínai. Jobb a faanyag, a tervezés, az elektronika stb. Ennyiért persze nem kapsz öreg japánt, ez tény.


Az erősítő kevésbé ilyen, de érvényes az, hogy használtan remek darabokat lehet szerezni. Sztem gyűjts még pénzt, ha teheted, és ha van 200e Ft-od, akkor vágj bele. Hosszú távon jobban jársz.

2021. nov. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az egyik videóban el is hangzik, hogy ahhoz képest, amikor mi kezdtük, ezek a mai olcsó hangszerek "profi" kidolgozásúak. Használati értékben is többet adnak. Tanusíthatom, negyven éve kaptam az első gitáromat. Közben volt olyan is, amin fűrésszel cseréltem húrt és úgy megharagudtam rá, hogy levágtam a nyakát :D Szóval, ha az ember megtapasztalná, hogy milyen is egy ilyen, akkor lehet azt kevés pénzből. Abba most nem érdemes hosszan belemenni, hogy financiálisan mennyire jön ki vele az ember. Csinálni kell!
2021. nov. 29. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#7 Teljesen egyetértek. Harminc éve gitározom és tanúsíthatom hogy egy akkori japcsi (tokai, hohner, ibanez, fernandes stb) vagy svéd Fender stratocaster kópia fényévekkel jobb volt mint bármely mai Squier vagy hasonló távolkeleti hulladék.
2021. nov. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ibanez gr 370 est vettünk használtan 60 ezerért de nagyon jól szól
2021. nov. 29. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!