Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Első elektromos gitárnak egy...

Első elektromos gitárnak egy használtat nézzek vagy egy újat?

Figyelt kérdés

2017. júl. 8. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes a használt is, de az csak úgy, hogy először próbáld ki! Viszont nagyon szép gitárokat lehet kapni eldugottabb helyeken. Nagyon olcsón. Múltkor egy kőbányai hangszeresnél láttam egy vérvörös, hibádlanul festett, sima lesz Pault 60,000ért. Máshol 300,000 egy ilyen
2017. júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Első, az szerintem Epiphone volt.
2017. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#1 Biztos úgy volt, fő a hozzáértés.
2017. júl. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Használtat sztem jobban megéri nézni. Nagyon jó hangszereket szoktam találni viszonylag olcsón. '-2 újszerű gitárt én is vettem anno ami boltban kb 30-al több lett volna.

Eleve ÁFA-t nem tartalmaz az ár, meg olykor lehet alkudni is belőle.

Attól is függ ki mit kínál. Hozzáértő segítségét kérd meg rá mindenképp. Ne "vakon" vásárolgass!

2017. júl. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért a Les Paul az elég tág fogalom. Lehet Gibson, Epiphone, illetve 6 másik cég csinál Les Pault. Azért, mert valaminek Les Paul formája van, még lehet okádék és olcsó.

Ne írj hülyeséget ha nem értesz hozzá, köszi.

2017. júl. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ugye, attól függ, mennyi pénzed van.

Ha nem vet fel a pénz, akkor amúgy sem márkás cuccal kezded, aztán kinek, mi, menyit ér meg, az amúgy is viszonylagos.

Ha javaslok egy olcsó gitárt, mondhatja rá akárki, hogy ócskaság, de ha veszel egy dögös Gibsont, aztán végül csak a falra lesz akasztva, akkor disznónak a kaviár, felesleges pénzkidobás volt.

Egy olcsó használt gitáron annyit mindenesetre nyerhetsz, hogy akkor sem vesztesz vele sokat, ha végül kidobod, csak ne az ablakon, mert az nem jó ötlet. Főleg, ha az ablak még be is van csukva.

:)

2017. júl. 10. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát! Nagyon sokat segítettetek.
2017. júl. 10. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!