Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintettek egy squier...

Szerintettek egy squier bullet strat gitárt használtan vagy újonan érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Mert ugye a drágább gitárokat használtan éri meg de az ilyen olcsóbbakat is?

2014. szept. 7. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem dehogy, nyilván jobban megéri ugyanazt másfélszer annyiért megvenni...
2014. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy lehetséges hogy egy olcsóbb gitárnál nem frankó minden ha évek óta használják.
2014. szept. 7. 22:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Akár drágább, akár olcsóbb, az a kérdés, milyen állapotban van és mennyit kérnek érte.

Nem lehet látatlanban megítélni.

2014. szept. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha azt feltételezzük, hogy nincsen semmi hibája, és mondjuk 6-7 ezerrel az új ár alatt megkapod, mondjuk 25k-ért, már jól jártál,tekintve azt, hogy olcsóbban kaptad meg ugyanazt a hangszert + az ilyen szintű gitárok beállításával nem nagyon vacakolnak a gyárban, de az előző tulaj valószínűleg beállította rendesen (oktáv, nyakpálca, húrmagasságok), ha kezdő vagy, ez sok bosszúságot vagy a beállítatás árát is könnyen megspórolhatja neked.
2014. szept. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az ilyen játékszerért nem érdemes pénzt adni.
2014. szept. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell itt nagyképűsködni.. Ami szerinted játékszer, az egy kis pénzű kezdőnek használható tanulógitár.
2014. szept. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
bocs, hogy én a minőségi mesterhangszerekhez szoktam. játszatok nyugodtan seprűnyelekkel.
2014. szept. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen te ahhoz. Nekem meg csak színarany gitárjaim vannak, gyémántbundokkal.

Játsszál csak a seprűnyél mesterhangszereiddel.

2014. szept. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy kezdőnek teljesen felesleges msterhangszer, vagy egyáltalán középkategóriásnál jobb gitár elsőre, mivel egyrészt még nem lehet tudni, mennyire fogja komolyan venni a dolgot, másrészt attól nem fog jobban játszani.

A legtöbb kezdő gitáros nem is engedheti meg magának ezt a luxust és nem is ésszerű.

2014. szept. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!