Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak itt még rajtam kívül...

Vannak itt még rajtam kívül kpop-ot hallgató fiúk?

Figyelt kérdés
Ha igen, ti kit/kiket hallgattok? :)

2021. dec. 22. 02:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Off: #9, ezt mire írtad? Modik töröltek valami választ?
2021. dec. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%
#10 Köszönöm!
2021. dec. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
#12, Igazán nincs mit😊🙏
2021. dec. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
#11 Nem töröltek választ. #8-asra írtam.
2021. dec. 25. 00:01
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak lánybandákat illetve lány solo előadókat hallgatok. A kedvenceim: Taeyeon, Red Velvet, Somi, Loona, (G)I-DLE, Blackpink, CLC, Dreamcatcher, SNSD, ITZY.

A biasaim:

A kedvenc kedvencem: Taeyeon - SNSD

Yuqi - (G)I-DLE

Seulgi - Red Velvet

Kim Lip - Loona

ROSÉ - Blackpink

Yeeun - CLC

Yoohyeon - Dreamcatcher

Yeji - ITZY

2022. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

én! 🙋🏼 de én egyformán szeretem a fiú és lánybandákat is!

az ultom a twice és a bigbang, de ezen kívül, akiket hallgatok / stannelek (nem sorrendben):


blackpink, dreamcatcher, itzy, everglow, aespa, red velvet, purple kiss, loona, (g)i-dle, kep1er, ive, got the beat, 2ne1 girls’ generation, stray kids, bts, txt, ikon, exo, superm, winner, treasure, ateez, enhypen, nct, seventeen, day6, monsta x, shinee, xdinary heroes, sechkies, iu, jessie, sumni, taeyeon, gaho, somi, cl, chung ha, hyuna, hyuna&dawn


esetleg, ha a top 5 bandam kene, akkor jelenleg így néz ki:


1. twice

2. blackpink

3. dreamcatcher

4. red velvet

5. loona


1. bigbang

2. ikon

3. winner

4. monsta x

5. bts

2022. márc. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Oh utolsó úgy látom te is rátaláltál az új csodákra :D IVE, Kep1er, de főleg a GOT the beat nagyot ment :D
2022. márc. 14. 00:51
 18/20 anonim ***** válasza:
Kár hogy egyik sem a kiemelkedően jó zenéje miatt😭 Talán kivétel az IVE, az Elevent sokan dicsérték (bár ha nem lenne Yujin és Wonyoung a csapatban szerintem tizedennyi embert érdekelt volna)...
2022. márc. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Engem tagok annyira nem is érdekeltek, számomra az Eleven és a Step back nagyon tetszetős zenei téren, főleg utóbbi. :D

De ahogy mondani is szokták, ízlések és pofonok.😅

2022. márc. 15. 03:43
 20/20 anonim ***** válasza:

Hát igen, a zene egy elég szubjektív dolog😅

Engem sem érdekeltek a tagok, mert sajnos még nem voltam benne a kpop-ban amikor az Iz*one feloszlott, szóval nem tudtam róluk semmit, azon kívül, hogy egy survival show-ból kerültek ki. Csak nem értettem mi a nagy hype körülöttük Decemberben, mert hát a Starship azért nem egy big3.. Aztán láttam hogy 2 ex-iz*one tag van a csapatban😅 El sem tudom képzelni milyen népszerű lehetett az Iz*one..

2 másik tag hamarosan debütál majd a Hybe új csapatában elvileg, arra kíváncsi leszek! Ha nem szúrnak el valamit, simán lehet belőlük a legnépszerűbb 4. generációs gg...

2022. márc. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!