Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gyógytornász hallgatók!...

Gyógytornász hallgatók! Milyen a képzés ott ahol tanulsz? (Minden érdekel azon kívűl is, tarsaság, koli, ügyintézés, környéki albérletárak, ....)

Figyelt kérdés

Eldöntöttem mi szeretnék lenni, de van egy apró probléma, megpedig hogy nem tudok egy reális képet felállítani a képzésekről.

Elérhetőek önpromó videók, hogy "gyere Pécsre mert itt NAGYON jó, nézd de szép a könyvtárunk is". Nyíltnapokon se fogja senki azt mondani hogy "ide ne gyere, a tanárok 90%-a köcsœg", ott is az egekig magasztalják majd a sulit.

Az egyetlen dolog amiből következtetni tudnék az a ponthatár, de ez is olyan mint egy cipő; általában jobb a 20 ezres mint az 5 ezres, de egyáltalán nem biztos...



2021. szept. 24. 09:53
 1/4 anonim válasza:
100%
Ugyanúgy vagyok ezzel én is, engem is érdekelne, hogy melyikre lenne érdemes menni. Én csak hallomásból tudom, hogy Pestre nem jó menni a Semmelweisre (lehet rosszul tudom, de én így hallottam).
2021. szept. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a miskolcira jártam,az pocsék volt. Nem csoda hogy olyan alacsonyak a ponthatárok,próbáljál odacsábítani a jó népet,hogy utána a háromnegyedét kivágják vagy csússzanak évet.

Az oktatókkal sem voltam megelégedve. 90%-ukat le kéne cserélni mert kizárólag a pénz motiválja őket. Jó magyar szokás szerint,ha csókos vagy akkor átengedned a vizsgákon akármilyen hülye is az ember. Arról nem is beszélve hogy az egyetemen sokszor elavult technikákat tanítottak nekünk és a kórházi gyakorlat során meg kellett tanulnunk az újakat.

2021. okt. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Miskolci egyetemre nekem is egy mínusz, baromi nehéz a képzés és a tanárok jó része nem normális.
2021. dec. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Én a saját időmben kimentem az educatio kiállításra és megkérdeztem minden egyetemet, hogy miért pont őket válasszam. no, ez jópár éve volt mondjuk de kb. ezekre emlékszem:

Semmelweis: gyakorlatilag azt mondták, mert ez a Semmelweis.

Pécs: állítólag nagyon jók a tanárok.

Szeged: teljes mértékben, már az első perctől kezdve nagyon gyakortatias a képzés és jók a tanárok.

Mikolc: nagyon büszkék voltam a kollégiumukra, illetve azt is mondták, hogy jó a közösségi élet

Debrecen: nem emlékszem h mit mondtak


engem végül szeged győzőtt meg legjobban és oda is vettek föl. én abszolút és teljes mértékben nagyon szeretem.

javasolnám neked is h látogass ki majd az educatio kiállításra ha teheted és kérdezz körbe, hátha hallasz/látsz valamit ami segít dönteni :)

2022. jan. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!