Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed erről a zenéről?

Mi a véleményed erről a zenéről?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jan. 6. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szokásos " zenéi ", fölösleges kattintani.
2022. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ratyi
2022. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Salx Narval ***** válasza:
83%
A beszéd nem ének, a zörej pedig nem zene kb ennyi. Engem nagyobb hangerőnél konkrétan idegesített.
2022. jan. 8. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igaz, csak nem erre a zenére.
2022. jan. 8. 12:15
 5/9 Salx Narval ***** válasza:
50%
Nem hittem volna ,hogy ezt bárki jónak tartja. Azt hiszem végérvényesen kimondható, hogy eljárt fölöttem az idő.:D Tényleg tetszik neked?
2022. jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem az összes tetszik, ami tőle van. De nem csak nekem. Lehet azért, mert elüt a mainstream zenéktől, és komolyabb mondanivalója van (még ha nem is úgy adja elő, vagy ahogy az a klipből tükröződik). Sajnos már ő is mainstrema zenéket csinál mondjuk, de megél belőle, az tuti.
2022. jan. 8. 15:57
 7/9 A kérdező kommentje:
mainstream*
2022. jan. 8. 15:57
 8/9 Salx Narval ***** válasza:
50%
Nem szeretek egy szám alapján végleges véleményt alkotni valakiről ezért belehallgattam néhány számába. Nem mondom, hogy azok hűde tetszettek de ott már azért találtam néhány számot amelyeken látszott, hogy dolgozott rajta és nem csak összedobta mint a rizsgolyót. Nem lesz a kedvencem az biztos, már csak azért sem mert nagyon más stílusú zenéket hallgatok de azét annyira nem rossz mint amilyennek a belinkelt szám alapján ítéltem.
2022. jan. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na, ennek örülök! :) Ez lehet tényleg nem a legjobb. Az alapot 16 éves korában csinálta, változtatott rajta egy kicsit, de szerintem a dalszöveg ütős lett így is. Azt nem értem vele kapcsolatban, hogy mióta elkezdett komolyzenével foglalkozni, akárhányszor feljön kérdésként a régi időszaka, amikor Pink Guyként alkotott, mindig úgy nyilvánul meg, mintha ez nem is létezett volna, pedig ez indította el a pályán, és szerintem szégyellni való sincs benne, hiába megbotránkoztató a stílusa, szerintem nagyon intelligensen csinálta az egészet, tehát nem egy buta ember, akinek természetéből fakadóan jön ez a viselkedés, ami egy laikus ember számára úgy tűnhet elsőre, hogy mentálisbetegsége van.
2022. jan. 9. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!