Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a bajuk az embereknek még...

Mi a bajuk az embereknek még mindig Billie Eilishal?

Figyelt kérdés

Mármint...

Szerintem elég komoly amit elért, és még csak 19 éves a csaj.


A "suttogás"ra fogni meg már nem vicces, és akkor se volt az.



2022. jan. 7. 18:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%
Nekem semmi bajom vele. Tehetséges, jól énekel és zenél, nekem tetszenek is a számai. Biztos nehéz lehet, ha ennyi figyelem irányul valakire... Elkerülhetetlen, hogy legyenek olyanok, akik irigyek, vagy akiknek nem tetszik amit cisnál. Ennyi. :/
2022. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
56%
Nem hiszem hogy az tehetség. Nem értem mire érted a suttogást, de ő konkrétan suttog a zenéiben, és még az is fel van javítva autotune-al. Ilyet akárki tudna csinálni szerintem. Már nincsenek Whitney Houston szerű világsztárok, manapság bárkiből lehet sztárt csinálni. Nem tehetség kell, csak egy eladható stílus. Mi is elő példa vagyunk erre, csak vessünk egy pillantást rá ki is nyerte az idei X-Faktort. Egy szavalóbajnok. Na ugye, ugye.
2022. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
77%

"Szerintem elég komoly amit elért"

Az "elérés" nem érdem, nem egyedül csinálta, és vannak csinált sztárok is.


"A "suttogás"ra fogni meg már nem vicces, és akkor se volt az."

'- Nem szeretem Billie Eilish-t.

- Mi bajod vele?

- Hogy csak suttog.

- Haha, ez de jó volt, hehe, az a baja, hogy csak suttog.'

Szerintem ilyen beszélgetés soha nem történt, hogy valaki szerint vicces, hogy a másiknak az a baja, hogy suttog. Tény, hogy suttogott, miért kellett volna viccesnek találni, ha valakinek ez nem tetszik, és szóvá teszi?

2022. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon depis és a suttogás az ő stílusa. Nekem nem tetszik, de nincs vele bajom. Hallgassa aki szereti.
2022. jan. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
56%

Az hogy nem tehetséges, hozzátéve hogy a popzeneiparhoz nem is kell annak lenned, elég ha vannak jó kapcsolataid és jó helyen vagy jó időben, vagy éppen elkapod a sikerhullámot.

Amúgy a dalszövegei pocsékok, a hangjában nincs semmi kirívó vagy új, van egy túljátszott imázsa ami pont passzol a mai tinik ideológiájába, és kicsit kezd fejébe szállni fiatalon a hírnév.

Röviden nem ő lesz a következő Madonna.

2022. jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
36%

És olyat ne mondjatok hogy nem tehetséges! Ezt is tekintsd egy műfajnak mint a rockot, kpop, rap stb.. ez az ő stílusa. Én sem szeretem de nem nézem le.

Nézd meg a legnépszerűbb zenéit.

2022. jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%

Már miért ne mondhatnék?

Ismerek tehetséges zenészeket szerencsére, de nem a hírnév a fokmérője, sőt...

2022. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
97%

Mi van velük?

(De a zenét nem a bátyja szerzi?)

2022. jan. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
Attól a pillanattól kezdve, hogy először jött velem szembe Billie Eilish neve, egészen máig, szinte kizárólag szélsőséges véleményekkel találkozok vele kapcsolatban. Emberek a végtelenségig képesek egymás haját tépni, hogy ő akkor most a legjobb, vagy a legrosszabb mai zenész-e. Pár hónappal a megjelenése után meghallgattam a When We Fall Asleep, Where Do We Go?-t, és totál fel voltam készülve rá lelkileg, hogy én is vagy imádni, vagy utálni fogom, de meglepve tapasztaltam, hogy mennyire neutrális véleménnyel vagyok róla. Tökre... okés album. Bár alapvetően nem az én világom, meg a "suttogós" vokál-performanszért én sem vagyok oda, azért vannak rajta jó számok, van annyi egyénisége, hogy meg lehessen különböztetni más mai zenéktől, jól össze van rakva, viszont összességében semmi világmegváltó; erős 6/10-es. Őszintén szólva nehezemre esik felfogni, hogy hogyan lehet ilyen zenéről brutál vehemens véleménnyel lenni (akármelyik irányba). Amikor pl. épp Skrillex volt az aktuális slágerzenész, meg egy kalap alatt az internet preferált céltáblája, azt jobban megértettem, mert az eléggé bele-az-arcodba zene, Billie Eilish viszont annak kb. az ellentéte. Emiatt eléggé hajlok afelé, hogy a kérdésedre a valódi válasz az, hogy "mert népszerű fiatal női zenész, akinek a rajongói zöme tinédzserlányok" - ez egyszerre két olyan demográfia, ami aránytalanul nagy anti-fanbase-t tud bevonzani. Ezzel most nem akarok kategorikusan mindenkit de-legitimizálni, aki nem szereti Billie Eilish zenéjét, bármilyen zene nem-szeretésére vannak bőven jó okok/indokok, de az "ehhez nem kell tehetség", "csak felhype-olták", "csak jók a kapcsolatai", "népszerűsíti a [rossz szokás/tulajdonság]-t" stb. mantrákat nem tartom annak; ezeket a világon már minden épp populáris zenéről elmondták a zeneipar történelmének minden adott pillanatában (meg egyes források szerint már azelőtt is), nekem ezek full súlytalan, copy&paste-elt véleménynek érződnek, amiket egyaránt lehet mai sztárokra, meg ma már legenda-státuszban lévő régi előadókra is mondani. Ez pedig itt az internet, annak is az anonim része, szóval nem a legépületesebb eszmefuttatásokra kell számítani, ha népszerű dolgokról alkotott negatív véleményekről van szó.
2022. jan. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%
eljött a kísérletezős, avantgárd műfajok kora populárisan. aki ezt megérti, tudja mivel áll szemben. a divat teljesen más téma
2022. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!