Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a bajuk az embereknek még...

Mi a bajuk az embereknek még mindig Billie Eilishal?

Figyelt kérdés

Mármint...

Szerintem elég komoly amit elért, és még csak 19 éves a csaj.


A "suttogás"ra fogni meg már nem vicces, és akkor se volt az.



2022. jan. 7. 18:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
96%
egy időben én is rajongója voltam, aztán ráuntam, de most sem utálom, csak nem érdekel, mi van vele. néha egy-egy régebbi számát újrahallgatom.
2022. jan. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
95%

Nincs a hangjával semmi baj, de semmi kiemelkedő nincs benne. Nincsen olyan adottsága, sem olyan hangtartománya, sem olyan zenei képzettsége, hogy kiemelkedő legyen, de hülyeség mondani ilyet és nem láttam itt senkitől leírva, hogy ne tudna. Maga szintjén ilyen téren rendben van.

17-es meg irónia, a vak is látja...

2022. jan. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
68%
Adj egy pipát, ha te is úgy gondolod, hogy a komment szekció tükrözi a magyar hozzáállást, miszerint ha valaki bármit is elér azzal, amit csinál, rögtön ott van millió "Józsika" aki "hámianagyszám ebbe háttilyen ééénissstudok". És hirtelen mindenki rohadt nagy szakértője lesz az egész szakmának lett légyen szó bármiről sőt, idővel akár már mindjárt tehetségesebbnek is gondolják magukat, csak a szerencse/jó kapcsolatok/seggnyalási képesség hiábyzik. Érdekes módon egyikük nevét sem hallani sehonnan.
2022. jan. 9. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

#23.Miért, szerinted innen Magyarországról ki fog kerülni egy Billie Eilish vagy akár egy Elon Musk?

Igen is sokat számít egyáltalán már az is hova születtél, utána a kapcsolataid, ezen kívül a szerencse.

És szerintem joggal bírálhat bárki bármit, elvégre mindenkinek megvan a véleménye.

Más kérdés hogy a kérdés provokatív és már rég törölni kellett volna, akkor most nem írnánk itt egymásnak olyat ami teljesen felesleges...(mert ugye nem kérdés alapvetően, hanem uszítás és véleménykikérés)

Nem, amúgy nem vagyok zenei szakértő de a szabadidőm nagy részét zenével töltöm, szal. csak van viszonyítási alapom, 22-es voltam...

2022. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
49%
Egyébként 20 éves, nem 19
2022. jan. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, engem már nem nagyon mozgat meg a munkássága. Ő is ugyanolyan egykaptafa előadó lett, mint bárki más.
2022. jan. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mert suttog.

Akár hiszed akár nem,ez az érvem,unalmas suttogásból állnak a számai. Próbálna meg teljes kieresztett hangon elénekelni egy Whitney Houston Will always love you-t például. Nemhiszem hogy menne neki. Egyébként ezt a folytott suttogós stylót már Byealex a Kedvesemmel sokkal korabban feltalálta.😂 jó ez részben vicc volt.

Egyébként semmi bajom nem lenne vele,ha nem folyna a csapból is,hogy mekkora aranytorkú istennő,magyarul túl van hypeolva,túlértékelt a teljesítménye,ezért idegesíti az emberek rgy részét. Amúgy ha valaki küld tőle egy számot/élő videót/akármit,amiben kiereszti tényleg a hangját,de tényleg,nem csak épp suttogás"fölé" megy,és az jó,akkor lehet változni fog a véleményem. Maga az ember nem ellenszenves amúgy. Skrillexet meg szerettem anno,az is megosztó de teljesen másképp,nameg őt mem akarták az új Mozartnak,meg a világ legtehetségesebb emberének eladni,mint Billiet egy pár éve.

2022. júl. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!