Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A rockerek/metálosok miért...

A rockerek/metálosok miért utálják Bob Dylant?

Figyelt kérdés
Csak nem azért, mert nyugodt zene?

2022. jan. 9. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Most hallom először a nevét, a többi metalástól(ha már be lettek/lettünk skatulyázva)sem hallottam ilyet.

Amúgy meg a tévhittel ellentétben nagyon jó metal/rock balladák vannak amik szintén "nyugodt" zenét.

Nem is tudom, ennyire sztereotipikus az egész? Csak mert valaki a rock-/metal-t szereti és hallgatja minden mást lefikáz?

Amúgy hasznos kérdések is elhangozhatnának, Billie Eilish kérdés után, ennek sincs semmi értelme.

2022. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

#1: Sosem hallottad még Bob Dylan nevét? Az övé minden idők legjobbnak választott dala:

[link]

2022. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondok jobbakat...

Nem minden rocker/metálos imádja az összes rocker/metálos zenét.

Nem minden rocker/metálos utálja az egyéb zenei műfajokat.

Nem minden rocker/metálos öltözködik úgy, mint egy "tipikus" rocker/metálos.

Nem minden rocker/metálos imádja hangosan hallgatni a zenét.

Nem minden rocker/metálos lehet "igazi" rocker/metálos, mert van aki csak úgy gondolja, hogy ő is az, de közben nem az.

Nem minden rocker/metálos zene számít olyan nyugodtnak, ahogy azt előttem is írták.

Nem minden rocker/metálos megy koncertekre.

Nem minden rocker/metálos számít "ördögtől valónak".

Nem minden rocker/metálos lázadó természetű, sőt.

És még lehetne tovább is folytatni... :,D

2022. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem utálom. Csupán leszarom.
2022. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs ilyen
2022. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még sosem hallottam ilyet! :D De nyílván, mint minden énekesnek, zenekarnak, neki is megvannak az utálói.
2022. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem azért utálom, mert rocker/metalhead vagyok, hanem mert idegesít. :) Nem bírom elviselni a hangját. Persze attól még megértem, hogy mások szeretik.


Egyébként nem is kimondottan rocker/metalhead vagyok, mert bár nagyon szeretem ezt a két műfajt (és a punkot), nemcsak ezt a két műfajt hallgatom. Sok mindent meghallgatok, de nem minden tetszik meg - ez az én elvem ezen a téren. Bob Dylant sosem szerettem és ezek után valószínűleg nem is fogom már. Számtalan esélyt kapott már tőlem és sosem tudott megfogni. Ugyanígy vagyok David Bowie-val is.


De hát aztán ugye ott vannak a tényleges "trúrokkerek", akik mindent leszólnak, ami nem rock vagy metal, szóval azok persze hogy utálni fogják Bob Dylant.

2023. jún. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!