Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki szokott még így a nap...

Ki szokott még így a nap végén késő este pihentető zenéket hallgatni?

Figyelt kérdés
Jól esik most így a nappali pörgés,rohanás után lassú zenéket hallgatni,Robbie Williams lassú számai szólnak most itt nálam éppen:)30/F

2022. jan. 18. 23:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Valakinek holnap folytatódik a rohanás,a munka,nekem holnapután folytatódik.Jól esik most a csend,a rádióból halk zene szól.
2022. jan. 18. 23:38
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Mostanában nagyon ritkán szoktam zenét hallgatni, nem tudom miért...szóval én nem :d minden esetre neked jó pihit!
2022. jan. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=9ncnKjZzOPs


Nálam ez megy most pl, ez már olyan lassú, hangulatos nálam.

2022. jan. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Én Emeli Sandétól hallgatom a beneath your beautiful című számot 2012-ből.Ennél jobb dal pihenéshez nem kell:)
2022. jan. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=kNSbW4IzUYA

Nálam ez a zene szól éppen, mert olyan misztikus hangulata van.✨

2022. jan. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát meló után már inkább érdekes témájú videokat hallgatok. Ha néha zenére vágyok ilyenkor, az pont nem lassú. Ha fáradt vagyok, olyan zenére végyom, ami energiát ad pl Iron maiden (hogy,a szomszéd is felfrissüljön).

Van egy jó, alvásra hangoló számuk, a Fear of the dark... :D

Na amugy meg nem csak rockot hallgatok, Ava Max zenéit is imádom és még sok mást.


Lassú számot este nagyon ritkán hallgatok. Ebbe csak most gondoltam bele így kérdésed kapcsán...Azt inkább délután .

2022. jan. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, mondjuk nulla hallásom, zenei, ritmust stb érzékem van. Szó szerint semmi zenét nem hallgatok azon kívül, amikor autózom.
2022. jan. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a nyugis, atmoszferikus zenéket, de nem limitálom adott napszak(ok)ra a hallgatásukat. Ha van is nálam valami tendencia ennek kapcsán, az valszeg pont a tiéd ellentéte... Szoftverfejlesztő informatikus vagyok, szóval gép előtt töltöm a munkanapot, és amikor épp nem beszélek senkivel, olyankor tudok fülessel zenét hallgatni, ami tök jó. A gond csak az, hogy egy csomó zenével az van, hogy nem lehet egyszerre hallgatni, és gondolkozni, mert az ember vagy nem tud a problémamegoldásra összpontosítani, vagy a zenét ignorálja teljes mértékben. Emiatt, amikor a meló rendesen igénybe vesz mentálisan, olyankor inkább olyan zenéket hallgatok, aminek a hangzása, meg a hangulata a lényeg - ezek nem mindig nyugisak, de azért elég gyakran azok.
2022. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából mondhatni ezzel foglalkozom ugyanis Dj vagyok Chopped and Screwed, Slowed stílusban ! Nézzétek meg a munkáimat,Random beszúrtam kettőt!👏

[link] [link]

2022. jan. 30. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!