Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Találkoztatok már olyan...

Találkoztatok már olyan zenésszel, akinek nincs hangja?

Figyelt kérdés
Jó fej, jó hangulatot csinál, de hangja semmi nincs. Az ilyen hogy lehet mégis zenész? Elvileg több száu rendezvényen fellépett már. :D

#zenész, hang nélkül
2022. jan. 20. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Sok olyan zenész van, aki játszik hangszeren, de nem énekel :) Persze gondolom, te énekesekre gondoltál. Külföldön Ozzy Osbourne, itthon Nagy Feró, illetve a punkénekesek többsége. Azért szeretik őket ennyien - köztük én is -, mert jó számaik vannak, jó a színpadi fellépésük, egyéniségek, el tudják adni magukat. Nagyon találónak tartom ezt a szállóigét: "nincs hangom, de én vagyok a Nagy Feró" :)
2022. jan. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A mai Forstner Csenge, Loren Gray, Emery Bingham, Gabi Demartino féle influencerke, önjelölt “énekes” vernyogógépek között van egy csomó ilyen.

Nem tudnak tisztán énekelni, a kottát hírből sem ismerik, de mivel van pénz a házban, gépileg feljavítják a hangját, hogy máris jópár fokkal jobban hangozzon.

Az előbb említett leányzó szerintetek miért csak visszhangos effekttel meri kitenni a dalocskáit? Mert azt gondolja, hogy így kevésbé hallható az autotune, pedig full gépi az egész hangfájl, ez még az amatőröknek is leesik.

Ahová negatív hozzászólás érkezik, ott tiltja az egész kommentszekciót.

És persze, sajnos ezek tényleg elhiszik, hogy istenadta kis tehetségek.

2022. jan. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha Varga Irénkére gondolsz, ő bohóc státuszban van, sokan csak balhézni vagy azért mennek el a koncertjeire, hogy nevessenek rajta egy jót, de mivel alacsony IQ-val rendelkezik, ezt nem fogja fel, ő tényleg meg van győződve róla, hogy a nem létező zenei tehetsége miatt van ennyi követője.
2022. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Varga Irén nyilván


Amúgy ha komolyabb énekest akarsz, akkor ezek a mai fiubandák énekesei

2022. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat, igen érdekes, amiket írtátok és egyet értek, hogy sok influencernek is így van, erre nem is gondoltam.


Buliba voltam, és a zenész sracnak semmi hangja nem volt, bár nagyon jó hangulatot csinalt, de egy tiszta hangja nem volt, ez inspirálta a kérdést.

2022. jan. 21. 16:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Énekes is van szar hangú, nem csak zenész.
2022. szept. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!