Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti mikor legelőször találkozta...

Ti mikor legelőször találkoztatok élőbe Mr. Bustával, hogyan kezdtetek el ismerkedni, beszélgetni vele? Több lent

Figyelt kérdés

RTM oltogatók pls kíméljetek, használjátok másra ezt az időt amelyket azzal töltitek, hogy olvassátok a kérdésem.

Szóval szeretnék egyszer elmenni egy Mr.Busta koncertre vagy egy dedikálásra, és szeretnék beszélgetni egy-két mondatot vele. Akinek már volt ehhez hasonló élménye, milyen volt számotokra? Mi volt az első benyomásotok mikor élőbe láttátok, és nem képernyőn keresztül? Ha szeretnétek osszátok meg velem is légyszi:) Köszi előre is az értelmes válaszokat.:)



2016. máj. 7. 14:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Most nem azért, szarok az egész gyűlölethadjáratra... nem érdekel a magyar zene úgy unblock. De, honnan veszed hogy egy ember akinek a média alapján ekkora a puttonya szóba áll egyáltalán veled?
2016. máj. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én egy értelmest választ kértem, nem pedig kötődős választ . Onnan, hogy szoktam követni és látni a posztjait. Egyébként miért is érdekel az téged ennyire, ha még a magyar zenéket nem szereted??? Én sokat ismerek akik már megismerkedtek vele személyesen és nem 11 éves gyerekere gondolok, mind ahogy azt gondolni szokták. Csak kiváncsiságból tettem ki ezt a kérdést.
2016. máj. 7. 15:19
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Követni szoktad és látni a posztjait? Médiában mindenki nyal... :D Amúgy pont kb 1 éve volt nagy téma hogy valami nagy a srác a saját nagy fanjait alázta le a sárgaföldig... :D
2016. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Te tényleg nem érted a kérdést amit kitettem? Légyszives, húzz el innen és töröld a kérdésem amire válaszoltál. Semmire se mentél vele. Köszönöm a megértést.
2016. máj. 7. 18:27
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
11 éves vagyok nagy rajongója, engem teljesen behálózott, megvettem már minden cuccát, az összes lemezét, a szüleim pénzéből jól keres. Imádom <3
2016. máj. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 frank1997ize ***** válasza:
:D XDDD 5ös ez nagy volt :D
2016. máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%

Gondolkodtam rajta hogy egyből lekapom, de aztán csak lassan közelítettem hozzádörgölőztem a szelfinél majd végigsimítottam a karját beletúrtam a haját aztán mentünk szobára.

42F

2016. máj. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Hajába? :O
2016. máj. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
NEm a fején ;) Csak az már 18+os úgy 8======oC-:
2016. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ti ilyenkor jót szoktatok érezni?
2016. máj. 25. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!