Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zenéket Editelek, Chopped and...

Zenéket Editelek, Chopped and Screwed/ Slowed stílusban ! Tudom megosztó a stílus de érdekelnének vélemények! Beszúrok ide egy kettőt ! Írnátok véleményt?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]



2022. jan. 28. 21:14
 1/4 anonim válasza:
Nem túl nagy eresztések, elég fantáziátlan az hogy csak lelassítod és teszel rá egy kicsi effektet, ennél sokkal kreatívabban is meg lehet ezt csinálni. Az elsőnél legalább tényleg voltak choppok meg scratchek de azok se a jó helyen és inkább idegesítővé tették mint jóvá. Ha szeretnél fejlődni azt ajánlom hogy hallgass ilyen stílusban előadókat és próbáld meg rekreálni az ő zenéjüket, hidd el ez nagyon sokat tud segíteni, hip hop beateket csinálok már 2 éve és az elején én is ezzel kezdtem
2022. febr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elég sok Dj Screw van már a “fülembe” rekreállni is próbáltam már! de nem szeretném halálpontosan ugyanazt csinálni inkább mennék tovább , túl sokan csinálják ugyanazt!

Tudom tudom jelenleg nagyon kezdetleges vagyok! Scratch még bőven amatőr érzem is és nemis tartom magam profinak! Szeretem a zenét kölyök korom óta ez visz előre :) korábban (Fl,Sony Acid )elkezdtem de játszani jobban szeretek úgymondanám jobban “élem” de sajnos kevés időm van munka, gyerekek nagyobb lakás felújítás !

Köszi a kommentet egyébként, építkezni fogok belőle

2022. febr. 4. 04:02
 3/4 A kérdező kommentje:

És utóirat itt pl: [link]

Már legalább mertem bátrabban Scrtachelni, használni a Jog-ot

2022. febr. 4. 04:06
 4/4 A kérdező kommentje:
Scratch
2022. febr. 4. 04:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!